piątek, 14 września 2012

Okoliczny Element „Kosze Zerwane” – preorder, tracklista

Ruszyła właśnie przedsprzedaż  nadchodzącej, pierwszej legalnej płyty Okolicznego Elementu pt. „Kosze Zerwane”. Poznaliśmy także tracklistę. Album ukaże się nakładem opolskiej wytwórni Step Records, a od dziś możecie zarezerwować sobie swój egzemplarz na www.preorder.pl. Płyta wydana zostanie w wysokiej jakości digipacku, ze szczególnym naciskiem na stronę graficzną, przez co fizyczny nośnik będzie nie lada gratką dla odbiorcy.


„Kosze Zerwane” to zestawienie 12 pełnoprawnych numerów, poprzeplatanych skitami budującymi klimat i atmosferę krążka. Całość należy traktować jako podsumowanie dotychczasowej muzycznej drogi Mejdeja oraz Ninjy oraz otwarcie kolejnego, całkiem nowego rozdziału, już „na legalu”. Co ciekawe, na płycie raperzy podejmują wiele poważniejszych tematów, nie stroniąc rzecz jasna od i tak sporej dawki humoru, z którym od zawsze byli kojarzeni, dzięki czemu jesień stała się idealną porą roku na premierę krążka zespołu kojarzonego do tej pory z mocno wakacyjnym brzmieniem.

Jeżeli już przy brzmieniu jesteśmy, za produkcję „Koszy Zerwanych” odpowiada podziemny „mistrz pętli” Mejdej oraz Urb (Dinal), który po latach stagnacji dostarczył słuchaczom naprawdę sporą dawkę bitów. Gościnnie udzieliła się zaś cała plejada raperów / wokalistów w mniejszym lub większym stopniu kojarzonych z zespołem. Ich ksywki zostaną ujawnione w późniejszym etapie promocji.

Tracklista:

1. Intro (Wiadroskład)
2. Dla dobra rapu
3. Walka trwa
4. Typowi podejrzani
5. Polska Bzdura
6. Szczęście
7. Szczęście
8. Zasady i kwasy
9. Myślałem
10. Dziwne uczucie (skit)
11. Dziwne uczucie
12. Nie znam chłopa
13. Nie znam (skit)
14. W witrynach zakupy
15. Piękne drzewko (skit)
16. Nie namawiaj mnie
17. Tysiące snów (skit)
18. Tysiące snów
19. Outro

Zamów album:
http://preorder.pl/muzyka/hip-hop-polska/kosze-zerwane-preorder

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza