środa, 19 września 2012

Okoliczny Element Hukos Cira - Konserwy Turystyczne teledysk

Hip Hop Kemp to międzynarodowy festiwal hip-hopowy odbywający się co roku w Czechach. Tysiące entuzjastów dobrego rapu z różnych krajów, piękne dziewczyny i niezapomniana atmosfera - w takim klimacie powstał teledysk do wspólnego numeru Okolicznego Elementu oraz Hukosa i Ciry. Utwór "Konserwy turystyczne" to wynik spontanicznej akcji białostockich i opolskich raperów, których rok w rok można spotkać w Hradec Kralove.


Podczas tegorocznej edycji czeskiego festiwalu raperzy utrwalili na video swoje 3-dniowe przygody i wojaże. Udało się to dzięki pomocy Agencji Joytown, internetowego sklepu UrbanCity.pl oraz marek odzieżowych SSG i Patriotic. Całość została sfilmowana przez Maćka Przygodę z delaflow.com (za wyjątkiem ujęć z lotu helikopterem złapanych przez Michała Schwierca).

Okoliczny Element, czyli Mejdej i Ninja przygotowują się do premiery albumu "Kosze Zerwane", który ukaże się na rynku 12 października 2012 roku. Krążek w przedsprzedaży znajduje się na www.preorder.pl. Hukos i Cira także pracują obecnie nad wspólnym materiałem, o którym poinformujemy Was niebawem. "Konserwy turystyczne" to luźny utwór, który nie zasili nadchodzących płyt raperów.

Link YT: http://youtu.be/3aG-cBMi4oc

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza