poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Konkurs - Zaprojektuj Vlepkę Kultura Podwórka vol. 5

Wreszcie jest! Piąta edycja konkursu na projekt vlepki promującej hasło "Kultura Podwórka" (www.kulturapodworka.pl). Tym razem  nakład każdego z projektów będzie większy ale do realizacji wyłonimy tylko 3 najlepsze prace. Konkurs trwa do 31-sierpnia-2012.

Warunki uczestnictwa w konkursie!

1. Celem konkursu jest wyłonienie do realizacji projektu graficznego vlepki promującej hasło "Kultura Podwórka" Vlepki zostaną wydane. (3 najlepszyche projekty).
2. W konkursie może brać udział każdy.
3. Konkurs jest skierowany przede wszystkim do, graficiarzy, grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym.
4. W konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie brały udziału w innych konkursach.
5. Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny.


Wymagania

1. Projekt vlepki może zawierać dowolną kombinację „słów“ i „rysunków“, w jednym lub więcej kolorach. Może być wykonany dowolną techniką, tradycyjną lub komputerową. W pierwszym przypadku wymagana jest konwersja projektu do wersji elektronicznej.
2. Jeżeli vlepka zawierać będzie kombinację słów, powinna być przygotowana w polskiej wersji językowej.
3. Vlepka powinna zawierać widoczny napis "www.kulturapodworka.pl"
4. Zgłoszenie prac następuje poprzez przesłanie plików graficznych JPG w formie elektronicznej na adres e-mail: kontakt@kulturapodworka.pl , w tytule e-maila „Vlepka Kultura Podwórka”.
5. W konkursie będą rozpatrywane tylko i wyłącznie prace, które zostały wysłane na w/w adres e-mail do dnia 31 sierpnia 2012 r.
6. W konkursie będą rozpatrywane tylko i wyłącznie prace w formacie plików JPG, a rozdzielczość pliku to 800x800 pikseli.
7. Projekt może zawierać tag, podpis lub logo autora
8. Każdy może nadesłać dowolną ilość projektów.

Ocena i Realizacja

1. Najlepsze projekty zostaną wybrane przez rodzinę i przyjaciół www.kulturapodworka.pl.
2. Trzy najlepsze projektu zostaną wydane a autor otrzyma pocztą połowę nakładu vlepek ze swoim projektem oraz pakiet vlepek zaprojektowanych przez innych laureatów konkursu.
3. Vlepki będą dostępne dla każdego w dobrych sklepach z klimatem oraz dystrybuowane do czytelników bloga.

Informacje dodatkowe

Kultura - materialna i umysłowa działalność społeczeństw oraz jej wytwory.
Podwórko - przestrzeń przydomowa ogrodzona lub otoczona zabudowaniami.

Zapraszamy na fan page
http://www.facebook.com/kulturapodworka

5 komentarzy:

 1. Nie wiem kto w tych czasach robi projekty graficzne w rozszerzeniu .jpg, pozatym denny konkurs, zero fajnych nagród i motywacji, bo zrobić vlepki, to mozna sobie samemu, 36 zł 500 sztuk, lekierowanych UV, także pozdro! Mimo, że jetem grafikiem, to nie wezmę udziału, bo to śmieszny konkurs! Powodzenia życzę innym! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gamoniu nikt nie robi projektów w jpg. Do tego formatu tylko konwertuje się prace. Nie jesteś grafikiem jak tego nie wiesz. Konkurs jest dobrowolny i nikt cię nie zmusza do udziału.

  TOY

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na temat konkursu, jednak anonimowe komentarze nie mają wartości bo są mało wiarygodne albo opierają się na hejtowaniu. Zawsze znajdą się tacy którym warunki konkursu nie będą odpowiadały. Robimy już 5 edycję i dostajemy coraz więcej prac a to daje motywacje do robienie kolejnych i kolejnych edycji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Walić wszystkich hejterów:D Cieszcie się suchą kromką chleba, bo i tego Wam kiedyś może zabraknąć!

  OdpowiedzUsuń
 5. klimat konkursu wskazuje na to iż jest on skierowany do zajawkowiczów, nie rzemieślników.


  pozdrawiam:)

  M.T

  OdpowiedzUsuń