wtorek, 3 kwietnia 2012

Pionierzy stylu vol. 1 - Włodi (Molesta Ewenement)

Rap History Warsaw & Live 2 Listen prezentują:

Koncert Włodiego z płyt: "...jak nowo narodzony’" oraz "W...".
Już 7 kwietnia mamy zaszczyt zaprosić Was na nowy cykl: "Pionierzy stylu".

Włodi, tej osoby nie trzeba nikomu przedstawiać, od "Skandalu" do projektu Parias cały czas bardzo widoczny. W Urban Garden na pewno nie zabraknie takich kawałków jak: "Zobacz, co się dzieje na podwórku", "Jak nowo narodzony", czy "Protest". Specjalnie dla Was dla pierwszych 100 osób w prezencie mixtape "Włodi by DJ Steez"! Ponad to ze względu na wyjątkowe okoliczności koncertu pierwsze 100 osób dostaje od nas shota i jajeczko, ewentualnie dla płci pięknej mamy po lampce wina ;)


Bilety dostępne w przedsprzedaży - 20pln - w sklepach:

- Cap Master
- California Skateshop
- Serum
- 5 Stairs

Lub w dzień koncertu w klubie - 30pln

W skrócie:
Pionierzy Stylu - 7.04.2012
Start: 22:00 bilety: 20/30pln
Start koncertu: 23:00
Before/after party: DJ Steez
Po koncercie wejście: 10pln


"Pionierzy stylu" to nowa inicjatywa organizatorów Rap History Warsaw & Live 2 Listen. Ten autorski pomysł jest próbą wskrzeszenia unikalnej atmosfery początków hip-hopu w Polsce, z żywym sentymentem wspominanej przez tysiące fanów i entuzjastów tej kultury. W ramach poniższej akcji odbędzie się kilkanaście koncertów prekursorów muzyki rap w naszym kraju - zarówno tych najbardziej zasłużonych, do dziś aktywnie stawiających kolejne kroki na scenie; jak też twórców, którzy z biegiem lat porzucili artystyczną działalność, jednak w przeszłości odcisnęli wyraźne piętno na kształcie lokalnej sceny. Każdy z solistów/zespołów zaprezentuje podczas koncertu materiał z najbardziej klasycznych płyt w swoim dorobku. Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby usłyszeć, a przede wszystkim, zobaczyć na żywo ulubionych oldschoolowych artystów, dawno nie widziane lub częściowo zapomniane "legendy" polskiej sceny - tych wszystkich, do których określenie "pionierzy stylu" pasuje jak ulał.

Wspierają nas:
Cap Master
Galeria Koloru
AK 47 Skateshop
Dołącz do wydarzenia na FB

Zobacz też:

2 komentarze:

  1. niestety, nie będę mógł przyjsć, ale życzę udanej imprezy, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. dzięki a może wpadniesz na 2. urodziny RAP HISTORY WARSAW - NYC Tribute - 14.04.2012 http://kulturapodworka.blogspot.com/2012/04/2-urodziny-rap-history-warsaw-nyc.html

    OdpowiedzUsuń