czwartek, 29 grudnia 2011

Reebok - New Classics

Kolekcja Reebok New Classics dla mężczyzn i kobiet to dalsza ewolucja ubrań i butów w stronę wysokiej jakości. Przyczyniło się do tego zarówno zastosowanie bogatych materiałów, widoczne doskonałe wykonanie poszczególnych modeli jak i luksusowe detale. W połączeniu z najbardziej znamiennymi technologiami marki Reebok produkty New Classics zyskały nowoczesny i wyrafinowany wygląd.


Wyróżniającymi się w kolekcji New Classic sylwetkami butów są Kamikaze III oraz Pump Fury HLS. Obydwa zostały zreinterpretowane i unowocześnione, nie zapomniano jednak o ich sztandarowych cechach, które uczyniły je legendarnymi!


Sprytne połączenie ultralekkiej podeszwy, wysokiej jakości materiałów i stonowanych kolorów uczyniło modele SL211, Oakdale Low i SL Fitness Ultralite głównymi wzorami w męskiej kolekcji. Dobrze znany model Reebok Berlin nadal utrzymuje pozycję wiodącego buta New Classics!


Inspiracje taneczne nadal są bardzo silne i widoczne w kobiecej kolekcji ubrań i butów, co sprawia, że jest ona niezwykle śmiałym i pełnym koloru manifestem stylu. Klasyczne duże logo “R” to kluczowa cecha linii ubrań pojawiająca się także na językach butów w oszałamiających odcieniach – jak w butach Roxity Mid.


Kolekcja New Classics na wiosnę/lato 2012 to także powitanie nowego modelu butów - Betwixt Mid – dodającego ekskluzywności całej linii. Uliczna elegancja, łączenie stonowanych kolorów, subtelne szczegóły, największa lekkość i niepowtarzalny komfort sprawiają, że ten model również zaliczysz do ulubionych.Zobacz też:
Reebok - Always Classics

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza