piątek, 23 grudnia 2011

Reebok - Always Classics

Jeden z najbardziej znanych modeli butów marki ReebokWorkout – w roku 2012 świętuje swoje dwudzieste piąte urodziny!
 
Workout Lo Plus po raz pierwszy został przedstawiony w 1987 roku. Zaprojektowano go jako but idealny do fitnessowej aktywności, dlatego wyposażony został w pasek na rzep - dla lepszego dopasowania, piankę EVA w podeszwie - dla zapewnienia doskonałej amortyzacji oraz w dodatkowe wzmocnienie - gwarantujące wsparcie pięty. Dziś model Workout zyskał status klasycznych butów streetowych. Aby to świętować, Reebok Classics wprowadził limitowaną urodzinową kolekcję.
 
 
Oferta Always Classics w sezonie wiosna/lato 2012 to także buty Classic Leather Lux z oryginalnymi, bogatymi materiałami i subtelnymi detalami. Kolekcja została dodatkowo ożywiona klasycznymi modelami, z których znany jest Reebok. Należą do nich: Paris Runner, Chincara, World Best i Dash Runner. Każdy z nich zachowuje klasyczny wygląd z autentyczną kolorystyką i charakterystycznymi połączeniami materiałów. Bezkonkurencyjny Pump Omni Lite dzięki nowemu, specjalnie przygotowanemu wizerunkowi znów znajduje się w centrum zainteresowania!
 
 
Inna podstawowa w linii Always Classic sylwetka buta, Freestyle Hi, świętuje trzecią dekadę świetności! Aby podkreślić okazję, ten model kobiecych butów podległ luksusowej przemianie inspirowanej perłami i szampanem. Teraz występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: z wyrazistymi detalami i z wytłoczonym znaczkiem informującym o trzydziestej rocznicy istnienia butów. Dodatkowo inspirowane koszykówką buty BB7700 dla kobiety zyskały sezonową zmianę oblicza dzięki lekkiej nylonowej cholewce i delikatnym barwnym wstawkom.
 


 
Zobacz też:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza