wtorek, 30 sierpnia 2011

LAURYN HILL OPOWIADA O SWOIM ALBUMIE – LAUREACIE GRAMMY “THE MISEDUCATION OF LAURYN HILL”

Lauryn Hill opowiada o swoim albumie - wielokrotnym zdobywcy nagrody Grammy w 1998 roku. “The Miseducation of Lauryn Hill” stał się częścią ekskluzywnej serii filmów ‘Classic Albums By Classic Artists’ prezentowanej przez Reebok Classics & Rock The Bells.


Najnowsza odsłona ekskluzywnej serii filmików koncentruje się na artystce i punkcie orientacyjnym w jej karierze - albumie, który kilkakrotnie okrył się platyną. „Tworzę muzykę, którą chcę słyszeć. Kiedy odkrywam, że inni ludzie też chcą jej słuchać… Jak mam nie być podekscytowana!” – zauważa Lauryn Hill. Dodaje jeszcze: „Zrobiłam szczerą muzykę z głębi duszy i myślę, że to właśnie dzięki tej szczerości ona musiała oddziaływać na ludzi”.Film jest dostępny pod linkiem: http://reesha.re/laurynhill

Inne filmy z tej serii są dostępne pod linkami:
Więcej filmów z ikonami światowej muzyki i gwiazdami festiwalu w roli głównej możesz znaleźć w każdy wtorek oraz czwartek na stronie http://www.werclassic.com.

Festiwal ROCK THE BELLS 2011 – prezentowany przez Boost Mobile we współpracy z  GUERILLA UNION i sponsorowany przez BlackBerry wystartował w  sobotę, 20 sierpnia w Los Angeles i przenosi się do San Francisco już jutro – 27 sierpnia. W czasie festiwalu wystąpią zarówno wschodzące gwiazdy hip-hopu, jak i wpływowi artyści wykonujący utwory ze swoich klasycznych albumów.

Festiwal ROCK THE BELLS 2011 – Daty kolejnych edycji:
08.27    San Francisco, CA – Shoreline Amphitheatre
09.03    New York, NY – Governor’s Island
09.10    Boston, MA – Comcast Center

Zobacz też:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza