sobota, 7 maja 2011

ALL ABOUT SNEAKERS - Wystawa Kolekcjonerskich Butów Sportowych

Czy idąc ulicą zdarzyło Wam się zawiesić wzrok na czyichś butach, wykręcając sobie przy tym kark? Jeśli tak to All About Sneakers jest propozycją dla Was!


Suede&Mesh.com oraz Sketch mają zaszczyt zaprosić na Wystawę Kolekcjonerskiego Obuwia Sportowego. Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja do obejrzenia ponad 200 par unikalnych modeli butów, począwszy od egzemplarzy z wczesnych lat 90 aż po najnowsze, bardzo ekskluzywne projekt...y współtworzone z butikami czy domami mody!

Dowiecie się jakie zastosowanie pierwotnie przewidzieli butom projektanci oraz co jest w nich takiego wyjątkowego, że znalazły one miejsce w naszej kolekcji. Dowiecie się skąd wzięły się pojęcia sneakers czy sneakerhead. Poznacie ich historię od czasu rozwoju obuwia sportowego z połowy XX w. poprzez spopularyzowanie sneakersów jako część streetwearu, aż po jego wejście na salony światowej sławy projektantów mody.

All About Sneakers startuje w Sketch na ulicy Foksal 19 w środę 11.05 i kończy się w piątek 13.05., który będzie najintensywniejszym dniem - od 20.00 wystartuje afterparty na którym o odpowiednio klimatyczną oprawę muzyczną zadba jeden z najstarszych winylowych wymiataczy w Polsce, członek i założyciel legendarnego Break Da Funk - DJ Spike! Można spodziewać się mnóstwa rapu, funku, butów i dobrego klimatu!
Stay Tuned!

All About Sneakers - Wystawa Kolekcjonerskich Butów Sportowych

11.05-13.05.2011

Sketch/ ul. Foksal 19

Afterparty 13.05/ godz. 20.00 - DJ Spike + Jarek Kulik - Break Da Funk

Patroni: Sketch/ Vice/ Sophisti/ Mustache Warsaw/ Sophisti Fashion

Plakatem zajął się TalkSeek


Zobacz też:
Warszawski konkurs na mural
Chazme 718
Montana + MOCA “Art In The Streets” Limited Edition Can

1 komentarz:

  1. Co prawda nie byłem na tej imprezie, jednak byłbym niezwykle rad, gdyby coś podobnego zorganizowano jeszcze raz. Buty sportowe to w pewnym sensie moja pasja, więc następnym razem z pewnością nie przegapię takich atrakcji.

    OdpowiedzUsuń