środa, 20 kwietnia 2011

Warszawski konkurs na mural

W 120. rocznicę wyjazdu Marii Skłodowskiej–Curie do Paryża, m.st. Warszawa, Muzeum Marii Skłodowskiej–Curie oraz Good Looking Studio zapraszają do udziału w artystycznym konkursie. Zwycięska praca zostanie namalowana w jednej z najbardziej prestiżowych muralowych lokalizacji stolicy - ścianie Metra Centrum.


Szansę ma każdy. Wystarczy przygotować projekt muralu, łącząc w nim w oryginalny sposób Marię Skłodowską – Curie z Warszawą. Sposób powiązania tematów, jak i forma artystyczna jest dowolna, pod warunkiem, że pracę będzie można przełożyć na ścianę. Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda w wysokości 3000 zł, a także farby, pędzle i agregaty malarskie oraz pomoc doświadczonych artystów w tworzeniu malowidła. Najlepszy projekt zostanie wybrany przez jury, w którym obok przedstawicieli warszawskiego Ratusza, zasiądzie słynny street-artowiec Paweł SWANSKI Kozłowski


Szukających inspiracji organizatorzy zapraszają na ul. Lipową 3 w Warszawie, gdzie w grudniu 2010 Good Looking Studio namalowało 3D mural poświęcony noblistce. Regulamin konkursu oraz dodatkowe informacje na: http://www.konkurs-msc2011.pl.

Zobacz też:

4 komentarze:

 1. ja bd chcial to sobie przyjebie Tetro Centrum, nie potrzebuje pucy jakiejs

  OdpowiedzUsuń
 2. Bombing VS Street Art

  OdpowiedzUsuń
 3. kraca nie pobijesz koluniu

  OdpowiedzUsuń
 4. KRAC na blogu??? wielkie propsy!!!

  OdpowiedzUsuń