poniedziałek, 9 czerwca 2014

PRO Test – testujemy nową muzyczną jakość

Czujesz, że jesteś na tyle dobry, by pokazać się szerszej publice? Zgłoś się do nas. Umożliwimy Ci współpracę z profesjonalnymi producentami, klip nakręci dla Ciebie zawodowa ekipa realizatorska i będziesz miał możliwość zagrać suport przed jednym z naszych artystów. Wszystko w ramach akcji „PRO Test”, podczas której testować będziemy nową muzyczną jakość.


Wytwórnia Pro Rec szuka twórców ze świeżym spojrzeniem na muzykę. Od 9 czerwca rusza przyjmowanie zgłoszeń do akcji  „PRO Test”, podczas której twórcy będą mieli szansę szerzej zaprezentować swoje produkcje.  - Do włączenia się w „PRO Test” zaprosimy współpracujących z nami producentów oraz ekipy filmowe. Czynny udział w akcji wezmą również nasi artyści , którzy pomogą nam w ocenie uczestników oraz umożliwią wybranym występ na scenie przed swoimi koncertami – mówi Piotr Jamrozik, prezes Pro Rec.

Uwaga – zgłoszenia przyjmowane są od 9 czerwca do 11 lipca. Chętni do udziału w akcji musza przesłać do próbki swojej twórczości (koniecznie na autorskich bitach). Spośród zgłoszeń, jury ( artyści Pro Rec oraz przedstawiciele labela) wybierze osoby, które zostaną nagrodzone profesjonalnie nakręconymi klipami, wrzuconymi na oficjalny kanał wytwórni.  Nagrodami w „PRO Teście” jest nawiązanie współpracy z wytwórnią Pro Rec z możliwością wydania legalnej płyty, beaty od producentów, ubrania oraz wsparcie promocyjne (w tym przez partnerski portal wytwórni – HHZone.pl)

Regulamin znajdziecie na stronie Pro Rec: http://pro-rec.pl/ 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz