wtorek, 10 czerwca 2014

Nietypowa okładka Ciry w formie... lustra

Białostocki raper Cira przygotował niespodziankę fanom w związku z zaplanowaną na 13 czerwca premierą nowej płyty „Niewidzialny Celebryta”. Wersja preorderowa albumu różni się od normalnej wersji płyty frontem okładki. Album w wersji deluxe z www.preorder.pl został wykonany z materiału imitującego… lustro. Efekt jest imponujący, jak przekonuje wydawca płyty.


„Koszty wyprodukowanie okładki płyty Ciry w wersji „lustrzanej” były spore; na nasze zlecenie tłocznia ściągała próbki materiału z Zachodu, nad digipackiem pracowało kilka osób pod okiem Tomka Bojara, grafika będącego pomysłodawcą projektu, a na ostatnie prostej produkcji każda pojedyncza płyta została ręcznie sklejona przez pracowników tłoczni. Ostatecznie jednak, po ujrzeniu gotowej, fizycznej płyty, możemy być dumni z takiego wydania. Było warto.” – usłyszeliśmy od wydawcy albumu, Step Records.

Album „Niewidzialny Celebryta” w wersji deluxe został wytłoczony w nakładzie 500szt. Wersja normalna dostępna w Empiku lub Media Markt zawiera tradycyjną, białą okładką przedstawiającą rysunki Ciry.

Zarówno wersja deluxe jak i normalna zawiera książeczkę z tekstami utworów oraz autorskimi rysunkami Michała „Ciry” Ciruka. Album od piątku dostępny będzie w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju. Przedsprzedaż trwa na www.preorder.pl.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz