niedziela, 1 czerwca 2014

Klemens/Tomaj feat Muflon - RapGra

"RapGra" to kolejny utwór z EPki Klemens/Tomaj "Multiplayer". Gościnnie w numerze pojawiają się Muflon oraz Dj.Te. Tomaj, oprócz wyprodukowania warstwy muzycznej, odpowiada za mix i mastering całości materiału. Szata graficzna projektu to dzieło Filipa Rauczyńskiego.


Klemens x Tomaj x Muflon x Dj. Te "RapGra" - 

„Multiplayer" to EP-ka stworzona w formie „muzycznej gry wieloosobowej" przez dwóch przyjaciół -- rapera Klemensa oraz producenta Tomaja. Projekt składa się z 7 kawałków - 7 „gier", do których „rozegrania" zaproszeni zostali goście -- „Gracze":

Diox (Hifi Banda),
Lilu,
Flint,
VNM,
Proceente,
Pafarazzi,
Muflon,
Green,
Mam na imię Aleksander

Klemens oraz każdy gracz mieli za zadanie zmierzyć się w grze z jej własną liryczną interpretacją. Za mix, mastering oraz warstwę muzyczną projektu odpowiada Tomaj, który w celu przeprowadzenia rozgrywek, wyprodukował 7 minimalistycznych przestrzeni muzycznych opartych na samplach i dogranych instrumentach elektronicznych. W każdym utworze oprócz graczy, których bronią była warstwa liryczna, pojawiają się również DJ-e, urozmaicając rozgrywkę o cut'y i skrecze. Wszystkim aktywistom rapowym przysłuchującym się zmaganiom graczy dajemy możliwość uczestnictwa w rozgrywce i udostępnimy na płycie 3 instrumentale oraz 3 acapelle do interpretacji własnej. Koncepcja oraz muzyka z projektu powstały na kilku wspólnych sesjach w przeciągu 4 miesięcy. Płyta ukazała się wydawnictwem Aloha Entertainment przy współpracy z inicjatywą PchamyTenSyf pod koniec maja. Grasz z nami?"

Klemens na fb: 
Tomaj na fb: 
Muflon na fb: 
DJ Te na fb: 
Aloha Entertainment na fb: 
Aloha Entertainment Instagram: 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz