wtorek, 10 czerwca 2014

Kafar Dixon37 - Najstarsza choroba ludzkości - klip

„Najstarsza choroba ludzkości" to pierwszy singiel z solowej płyty Kafara wywodzącego się z warszawskiej ekipy Dixon37. Album „Panaceum" planowo na rynku ma ukazać się w październiku 2014 roku. Klip do pierwszego utworu z płyty został zrealizowany przez ekipę 9Liter Filmy.


„Teledysk stworzony przez ekipę 9Liter do utworu „Najstarsza choroba ludzkości" to bezsprzecznie najbardziej hardkorowy klip w historii naszej wytwórni. Śmiało możemy dodać, że większość scen na potrzeby video zostały odegrane „naprawdę" przez prawdziwe postacie."- usłyszeliśmy w opolskim labelu. „Niestety polityka Google zakazuje umieszczenia takich klipów w miejscu dostępnym dla wszystkich widzów, również tych mających mniej niż 18 lat. Dlatego zdecydowaliśmy się wrzucić na youtube.com teledysk w wersji , w której najostrzejsze fragmenty zostały wyblurowane. Video w oryginalnej wersji +18 zostanie wkrótce umieszczone na Vimeo.”


Kafar to warszawski raper wywodzący się z ulicznej ekipy Dixon37. Początki ursynowsko-mokotowskiej grupy datowane są na 1999 rok, wtedy też Kafar zaczął nagrywać pierwsze utwory. Po 15-latach przygody z hip-hopem muzyk zdecydował się na solowy projekt, który zatytułował „Panaceum". Premiera album zapowiadana jest na czwarty kwartał 2014 roku.

Kafar Dixon37 na fb: https://www.facebook.com/kafar37


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz