środa, 4 czerwca 2014

Czeski - Na pewno warto - 1.07.2014 - premiera

Czeski, czyli freestyle'owiec i raper ze Strzelc Opolskich. Wypuścił album "Nigdy nie jest za późno by coś zmienić", a oprócz tego może pochwalić się uczestnictwem w ŻywemRapie2, czy wieloma zwycięstwami w prestiżowych bitwach freestyle'owych, m.in. WBW, Wojna o Śląsk, Wojna o Wawel. Obecnie pracuje nad płytą "Na pewno warto", która ukaże się już 1 lipca za pośrednictwem wydawnictwa Vibe2NES. Na płycie znajdą się produkcje: Nerwus, Expe, ka-meal, Nowik, Salvare, Kozioł, TRC Produkcja, Vixen Beatz, Golec oraz PCN Production. Wśród gości Vixen, Ymcyk, Kasia Gdańska, a także DJ-e - Te i Nambear. Projektem graficznym zajął się Zey.Materiały:
1) "Warto było?" - teledysk: 
2) "Forlan" - audio (prev): 
3) "Krew" - audio (prev): 

Oferujemy umieszczenie Waszego logotypu na materiałach promocyjnych, wersji fizycznej oraz na naszych kanałach YT, FB itp. w zamian za pomoc w promocji materiałów/newsów poprzez Wasz portal oraz fanpage na Facebook'u (miły widziany wywiad, recenzja itp.).

Bardzo proszę o odpowiedź, nawet jeśli miałaby być negatywna, a w razie pozytywnego rozpatrzenia proszę o podesłanie logotypów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz