poniedziałek, 9 czerwca 2014

Cappadonna – Feed My Folks – Pierwszy singiel promujacy „Hook Off“

God Love Family Entertainment z dumą prezentuje videoklip Cappadonny artysty będącego częścią legendarnej grupy Wu-Tang Clan. Obraz powstał do utworu „Feed My Folks“ wyprodukowanego przez Vokab. Gościnnie natomiast możemy usłyszeć w nim Nakeeba Amaniyea. Za realizacje natomiast odpowiada Jeff Pliskin (Raised Fist Propaganda).


Singiel promuje nadchodzący album członka Wu-Tangu o tytule „Hook Off“ którego premiera odbędzie się 17 czerwca. Większość albumu została wyprodukowana przez J Clade.


O to co Cappadonna ma do powiedzenia na temat albumu i jego tytułu „Najpopularniejsze hip-hipowe utwory są zapamiętywane tylko dzięki chwytliwym wersom wpadającym w ucho (Hook). Bez takich linijek słuchacz nie ma innego wyboru jak wchłonąć całą liryczną zawartość, flow i przekaz – tym właśnie jest naładowany ten album“

Cappadonna to weteran rapu z 8 albumami na koncie. Ostatni „Eyrth Wynd Fyre“ to dwupłytowe wydawnictwo w całości wyprodukowane przez J-Glaze otrzymał znakomite recenzje hip-hopowych magazynów jak i publiczności. Raper dopiero co skończył międzynarodową trasę koncertową Wu-Tang Clanu będącą triumfem ich niesłabnącej od dwudziestu lat popularności.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz