poniedziałek, 5 maja 2014

Wielki powrót amerykańskiej klasyki Levi's Skateboarding

Podczas tworzenia wiosennej kolekcji LEVI'S® SKATEBOARDING projektanci Levi's® sięgneli po ukochane przez Amerykanów dresowe spodnie i zinterpretowali je zgodnie z duchem marki. Dzięki odświeżeniu tego klasycznego modelu poszukiwania idealnej pary spodni na deskę możesz uznać za zakończone! 


Dresowe spodnie z wiosennej kolekcji LEVI'S® Skateboarding inspirowane są elementami wojskowych uniformów. Zapinane na guziki tylne kieszonki oraz duże kieszenie umieszczone z przodu wprowadzają klasyczny akcent do nieformalnych dresów, a luźne nogawki i szeroki ściągacz w pasie nawiązują do typowych ubrań dla skateboardzistów. Miękkość i lekkość tkaniny, z której zostały uszyte, sprawiają, że są one komfortowe w noszeniu zarówno podczas jazdy na deskorolce, jak i na co dzień. 


W gorące, letnie dni marka Levi's® proponuje zastąpić długie spodnie dresowymi szortami. Wykonane z tej samej bawełny Heavy Jersey krótkie spodenki posiadają krój i wykończenie podobne do tych z długimi nogawkami. Całość była inspirowana wojskowymi szortami noszonymi przez Marines, dzięki czemu dresy nawiązują do amerykańskiej tradycji. 


O KOLEKCJI LEVI’S® SKATEBOARDING:
Fani jazdy na deskach nie przestrzegają reguł i nie noszą typowych dla ich dyscypliny uniformów, jednak z przyjemnością sięgają po dżinsy sygnowane logo Levi's®. Ponadczasowy design i skrupulatność wykończenia sprawiają, że od ponad 140 lat reprezentują one klasyczny amerykański styl. Najnowsza kolekcja Levi’s® Skateboarding czerpie z tych tradycji, jednocześnie wprowadzając modne innowacje. Zastosowane w wykończeniach detale zapewniają komfort i ochronę, materiały, mimo swojej odporności na zniszczenia, pozwalają skórze oddychać, a fasony gwarantują pełną mobilność na wszystkich poziomach zaawansowania. Główne zadanie ubrań z kolekcji Levi’s® Skateboarding to znieść wszelkie trudy, które pojawiają się na ekstremalnej drodze fanów skateboardingu. 


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kolekcji Levi’s® Skateboarding, wejdź na:  levi.com/skateboarding.


O MARCE LEVI’S®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s® jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz