poniedziałek, 12 maja 2014

Unikatowe sneakers’yz limitowanej edycji MeshEvolution Pack dostępne także w Polsce!

PUMA pamięta o polskich sneakerhead’ach. W ofercie znajdą się kultowe modele: Blaze of Glory w kolorach white oraz black, a także PUMA TRINOMIC R698 w kolorystyce bluebird i beetroot purple.


Blaze of Glory Mesh Evolution white to model na białej podeszwie, wykonany z jasnoszarego nubuku połączonego z białym materiałem z kontrastującą, malinową wysciółką i delikatnymi akcentami zachowanymi w tym samym odcieniu. Model black cechuje większy kontrast kolorystyczny – czarny nubuk i tkaninę zewnętrzną designerzy PUMY zestawili z białą podeszwą i turkusowym wykończeniem.


Modele R698 Mesh Evolution zostały wyprodukowane z monochromatycznego zamszu i materiałowej siateczki w soczystych tonacjach turkusu i różu. Białą podeszwę, opierającą się na systemie sześciokątnych segmentów, przypominających kształtem plastry miodu, wykonano w technologii TRINOMIC.  


Lokalizacja: RunColors i Citi Shop Warszawa
Informacje o możliwości zakupu dostępne będą na kanałach dystrybutora.

PUMA jest jedną z wiodących światowych marek sportowych, zajmującą się projektowaniem, rozwojem, sprzedażą i marketingiem obuwia, odzieży i akcesoriów. W ciągu 65 lat działalności, PUMA tworzy szybkie produkty dla najszybszych zawodników na świecie. Oferuje produkty sportowe oraz odzież codziennąinspirowanąsportowym stylem, w kategoriach takich jak: piłka nożna, bieganie, treningi i fitness, golf i sporty motorowe. Chcąc wprowadzić innowacyjność i szybki design do sportowego świata mody, PUMA angażuje się w ekscytującą współpracę ze światowymi projektantami, takimi jak Alexander McQueen i MiharaYasuhiro. Grupa PUMA jest właścicielem marki Puma, Cobra Golf, Tretorn, Dobotex i Brandon.Firma,z siedzibą w Herzogenaurach w Niemczech, dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia ponad 10.000 osób na całym świecie.Więcej informacji na stronie: http://www.puma.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz