czwartek, 1 maja 2014

23.05 Warszawa: SLAVIC DANCEHALL QUEEN 2014

23 maja w stołecznym klubie Iskra Pole Mokotowskie odbędzie się contest o tytuł Slavic Dancehall Queen 2014. Zawody otrzymały patronat INTERNATIONAL DANCEHALL QUEEN CONTEST, więc zwyciężczyni będzie mogla startować w mistrzostwach na Jamajce. W Jury zasiądą Kimiko Miller, Swaggi Maggi, Ula "Afro" Fryc, Cookie Monster plus gość specjalny. Oprawą muzyczną zajmą się Sensithief Sound i Dj Wojna.  
 

"Pow, pow, pow!!!
Nareszcie zawody dla pięknych, uzdolnionych tancerek! Zapraszamy wszystkie dziewczyny, które marzą o jakże cudownym i ważnym tytule Queen!
Dancehall to kultura pochodząca z Jamajki. Łączy w sobie muzykę, sposób postrzegania świata i przede wszystkim taniec. Zawody Dancehall Queen, są swego rodzaju połączeniem wyborów miss z zawodami tanecznymi. Dają one szanse młodym dziewczynom na spełnienie marzeń, sprawdzenie swoich umiejętności i zdobycie nowego doświadczenia.

Impreza odbędzie się 23 maja w klubie Iskra - Pole Mokotowskie

Przy oprawie muzycznej kotów dancehall'owych - Sensithief Sound i Dj Wojna

A w jury? Sami profesjonaliści! :
Kimiko Miller (Jamajka)
Swaggi Maggi (Niemcy/Jamajka)
Ula "Afro" Fryc (Polska)
Cookie Monsta (Polska)
+ gość "niespodzianka", którego ogłosimy niebawem :P

Wjazd: 15zł
Lista fb: 10zł

UWAGA!!! ZAWODY OTRZYMAŁY PATRONAT INTERNATIONAL DANCEHALL QUEEN CONTEST, dlatego dziewczyna, która zwycięży w tych zawodach, będzie mogła startować w mistrzostwach na Jamajce!!! Boom!

Co? Zawody SLAVIC DANCEHALL QUEEN 2014
Gdzie? Klub Iskra Pole Mokotowskie ul. Wawelska 5
Kiedy? 23 maja
Wjazd? 10/15 zł


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz