czwartek, 3 kwietnia 2014

26.04 Warszawa: Kool & The Funk / Arytmia

FreedomSound zaprasza na testing nowej sali tanecznej do klubu Arytmia. Impreza o nazwie Kool & The Funk odbędzie się 26 kwietnia, za deckami wspomniany gospodarz imprezy - wstęp wolny.


"Kool & The Funk

funk / disco / groove / nu disco

Zapraszamy w sobotę 26 kwietnia na imprezę do klubu Arytmia który mieści się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Sandomierskiej 13 (wejście od Rejtana). Przy okazji będziemy testować w klubie nową salę taneczną. Będzie Kool , nie może Was zabraknąć !

Zaserwujemy Wam tej nocy porcję mega tanecznej oraz tętniącej niesamowitą energią muzyki z dziedziny funk, groove, old & nu disco. 

Na imprezie zagra twórca i współorganizator imprez Funky Chicken i Funky Duck - FreedomSound.

FB: https://www.facebook.com/events/1397505250522704/

FreedomSound - dj, selecta, toaster, promotor dobrej muzyki, organizator imprez, menedżer, animator kultury ... Graniem imprez zajmuje się od 2005 roku. Spełnia swoje muzyczne fascynacje grając i organizując imprezy: od 2007 roku w Feel Like Jumping Sound System (reggae, dancehall, ska, rocksteady, dub), od 2009 roku w Track Numba1 (ragga jungle, dubstep, drum&bass) i w Funky Chicken (funk, soul, nu funk, disco, afrobeat, groove), od 2011 roku w Nuff Sensi Music (ragga jungle, reggae, drum&bass), od 2012 roku w Funky Duck (funk, soul, nu funk, disco, afrobeat, groove).

Występował w wielu klubach i z wieloma artystami w Polsce i Czechach. Przez ponad 8 lat zagrał ponad 500 a współorganizował ponad 300 imprez, również z udziałem czołowych artystów z zagranicy z różnych gatunków muzyki.

https://www.facebook.com/funkyduckajak
________________________________

26.04.2014 (sobota)

Warszawa, Arytmia
ul. Sandomierska 13 (wejście od Rejtana)

http://www.klubarytmia.pl
https://www.facebook.com/KlubArytmia

Start: 21:00
Wejście: FREE"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz