niedziela, 6 kwietnia 2014

26.04 Kraków: Virus Sindicate i Roman Bosski zagrają w krakowskiej Fabryce

Łączy ich muzyczny eklektyzm oraz zamiłowanie do wychodzenia poza utarty hip - hopowy schemat. 26 kwietnia – tą datę powinni zapamiętać wszyscy kolekcjonerzy muzycznych eksperymentów. W krakowskim klubie Fabryka wystąpi kolektyw z Manchesteru – Virus Syndicate, określany jako “ the leaders of electronic Rap music.“ Smaczkiem wieczoru będzie koncertowa premiera najnowszego albumu Romana Bosskiego.


Virus Sindicate w 2012 roku podbili świat swoim przebojem "Like this", który powstał w kolaboracji ze Skism'em. Utwór dostał wsparcie od Knife Party i Skrillex'a. Rok zakończyli współpracą z Foreign Beggars i Son of Kick. Po intensywnym roku grupa nie osiadła na laurach i kontynuowała współpracę z ciekawymi artystami sceny elektronicznej - nagrywali razem z Document One, Figure, Modestep, Preditah, Cutline i Datsik.


Na scenie Fabryki, oprócz składu z Manchesteru, zaprezentuje się również reprezentant krakowskiej rap sceny. Występ Romana Bosskiego będzie oficjalną koncertową premierą albumu „TheRapYa Szokowa Dozwolona Od Lat 18”, który ukaże się 12 kwietnia nakładem Proper Records. Znajdzie się na niej 16 utworów w produkcji m.in P.A.F.F-a , Sokosa , Fuso, DJ Zela, Piera, Fabstera. Pojawiają się na nim min. Pudelsi, Sokół i Marysia Starosta , Peja, Pih, Kaen, Dixon 37, Miejski Sort, DJ Krime. Album utrzymany będzie w nurcie hip-hopowym. Oprócz klasycznych brzmień znajda się jednak także kawałki w klimacie jazz, house czy rock.  „TheRapYa Szokowa Dozwolona Od Lat 18" to pierwsze hip-hopowe solo Bosskiego , jak jednak zapewnia artysta, nie zabraknie na nim smaczków dla fanów projektów „Krak”.

Premierowy występ Bosskiego uświetnią trzej muszkieterowie nowoczesnej fali:  PZG, Walek oraz Sokos. Organizatorzy nie wykluczają pojawienia się gości niespodzianek podczas koncertu.

Gdzie: Fabryka, ul. Zabłocie 23, Kraków,
Data: 26.04.2014
Bilety: 35 pln – przedsprzedaż,  45 pln - w dniu imprezy. Do nabycia w sieci Tikcetpro i Muno.pl
Start: 21.00

Do sprawdzenia:
Wydarzenie na FB:
Virus Syndicate na FB:
Bosski na FB

Pierwszy klip promujący album „TSDOL 18”

Roman Bosski ft. Miejski Sort „Nie zapomnij”

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz