poniedziałek, 28 kwietnia 2014

03.05 Warszawa: Urodziny Jamesa Browna / Przeniesione do Regeneracji

Chcąc uczcić urodziny Jamesa Browna, Soul Service zaprasza na funkową imprezę na warszawskiej Barce. Oprawą muzyczną zajmą się didżeje kolektywu Soul Service: Cpt. Sparky, Papa Zura i Ojciec Karol, a wokalnie wesprze ich SKA DYKTATOR. Pierwsze 100 osób, które pojawi się na Barce dostanie CD z utworami Jamesa Browna w prezencie. Ponadto w trakcie imprezy nastąpi połączenie na żywo z Jamesem Brownem i możliwość rozmowy z nim!"3 maja 1933 roku narodził się człowiek-legenda.
Na świat przyszedł najciężej pracujący facet w branży - James "The Godfather of Soul" Brown.
Aby uczcić tę piękną datę Soul Service zaprasza na imprezę, na której w muzycznym uniesieniu odda cześć swojemu guru i idolowi.


✔ Okazja do świętowania będzie jeszcze większa, gdyż 3 maja to data oficjalnej inauguracji Barki w sezonie letnim. ✔


Oprawę muzyczną zapewnią trzej didżeje kolektywu Soul Service: Cpt. Sparky, Papa Zura i Ojciec Karol. Zagrają na trzy adaptery i dwa miksery. Będzie szuranie płytami, tupanie nogami, okrzyki i oklaski.


Możecie spodziewać się całej masy utworów skomponowanych i wykonywanych przez Jamesa Browna, jego największych przebojów, ale również, a może przede wszystkim utworów mniej znanych, wygrzebanych z zakurzonych półek sklepowych, czy zdobytych podczas diggingu targowego.


Didżejów wspierać będzie wokalnie SKA DYKTATOR - warszawski muzyk i wokalista, od lat związany ze sceną SKA/SOUL.


Żeby radości było jeszcze więcej przygotowaliśmy CD z mixem zawierającym wyłącznie utwory Jamesa Browna. Pierwsze 100 osób, które pojawią sie 3 maja na Barce dostanie taką płyte w prezencie.


Czy to już wszystko? Skądże! Mamy jeszcze jednego asa w rękawie! Podczas imprezy połączymy się na żywo z Jamesem Brownem i porozmawiamy z nim o ważnych i bardziej zwariowanych sprawach.


Patroni medialni:
SideOne
Asfalt Records
Warsoul
JazzSoul.pl
Mówiąnamieście.pl
MixTape.com.pl
Kultura Podwórka
SoulBowl.pl
Future-Bass.pl
Co? Urodziny Jamesa Browna
Gdzie? Klub Regeneracja ul. Puławska 61
Kiedy? 3 maja


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz