sobota, 29 marca 2014

Wujek Samo Zło zapowiada swój nowy klip

Na początku kwietnia swoją premierę będzie miał teledysk, promujący najnowszy projekt warszawskiego rapera, realizowany wspólnie z producentem muzycznym, Filipem Siejką. W klipie Wujek Samo Zło bawi się konwencjami i historycznymi realiami.  Na planie zdjęciowym teledysku do utworu „Ochotnik” pojawili się ułani, b-boye, utytułowani polscy pięściarze oraz zaprzyjaźnieni raperzy. To pierwsza wideo zapowiedź albumu „Wszystko gra”, który ukaże się 10 maja nakładem Proper Records. 


Jak podkreśla Wujek Samo Zło, utwór do którego jest realizowany teledysk, nie jest przypadkowy. Zabawa na planie kontrastuje z ważnym przekazem tekstowym zwrotek, który przypomina o priorytetach, będącego dla każdego indywidualną kwestią. W teledysku pojawiają się utytułowani pięściarze- Mistrz Polski Maciej Sulęcki oraz Norbert Dąbrowski, b-boye z grupy Out of Norm, historyczna grupa rekonstrukcyjna Smocza Kompaniaoraz przedstawiciele sceny hip – hopowej: HDS, Aro i Krusz. Za scenariusz teledysku odpowiada Wujek Samo Zło. 


Utwór „Ochotnik” jest jednym z 12 tracków, które znajdą się na albumie „Wszystko gra”. Płytę przed majową premierą promować będą jeszcze dwa klipy. „Wszystko gra” jest efektem współpracy Wujka Samo Zło z producentem muzycznym i multiinstrumentalistą Filipem Siejką. Siejka jest odpowiedzialny za całą warstwę muzyczną albumu „Wszystko gra”. Więcej:
https://www.facebook.com/WUESZET?fref=ts
www.filipsiejka.pl
www.facebook.com/properecords?fref=ts

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz