czwartek, 6 marca 2014

Nowy klip Pokahontaz – zobacz zdjęcia z planu!

To już pewne: Rahim i Fokus kończą nagrywać nową płytę spod szyldu Pokahontaz. Za sobą mają też zdjęcia do pierwszego klipu zwiastującego album. Na planie pojawili się fani i przyjaciele zespołu. Premiera teledysku w połowie marca na MaxFloRecTV. Sprawdź szczegóły!


Nowy krążek grupy Pokahontaz ukaże się najprawdopodobniej jeszcze wiosną tego roku. Na połowę marca przewidziano premierę pierwszego obrazka promującego płytę. Towarzyszyć będzie on utworowi pt. „Habitat”.– Na ekranie będziemy mogli zobaczyć miejsca, w których Fokus i Rahim się wychowywali, które z jakiegoś względu są dla nich istotne. Do udziału w produkcji chłopaki zaprosili ważnych w ich życiu ludzi. Wideo ma być swego rodzaju podziękowaniem dla tych osób za ich obecność – mówi Adam Gawenda, reżyser teledysku. – W realizacji zdjęć bardzo pomogli nam nie tylko przyjaciele Pokahontaz, ale i fani zespołu. Wyłonione w specjalnym konkursie osoby miały za zadanie utworzyć „żywy” tytuł singla. Jako pierwszą literę wykorzystaliśmy oznaczenie lądowiska dla helikopterów („H”), a pozostałe sześć liter „zagrali” fani, mając przy tym niezłą frajdę – dodaje Mateusz Dziwis, kierownik produkcji.


Efekty poznamy za niespełna dwa tygodnie. Tymczasem możemy podejrzeć, co działo się na planie klipu. Poznajecie, gdzie zrobiono te zdjęcia?
Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz