niedziela, 9 marca 2014

Nowy klip K2 już po weekendzie. Zobacz zdjęcia!

„Tu umierają anioły” to tytuł nowego singla K2 zapowiadającego debiutancki album artysty. Premiera klipu po weekendzie, a od poniedziałku, 10.03., w MaxFloSklepie rusza preorder płyty!


– To utwór o tym, jak świat tłamsi dobrych z natury ludzi. Ten numer ma dawać nadzieję i siłę, by nie ulegać złym emocjom. Przesłanie jest takie, że nie warto schodzić na złą drogę: przecież nasza droga tak naprawdę cały czas trwa i nigdy nie wiadomo, co możemy na niej spotkać – opowiada o swoim nowym singlu K2. 


– Nie widziałem jeszcze klipu, ale sądząc po scenariuszu i wszystkim, co do tej pory ustalaliśmy z ekipą, obrazek będzie oddawać emocje, jakie chciałem przekazać. Dlatego już dziś zapraszam na MaxFloRecTV! – dodaje. Realizacja teledysku należy do Michała Jagiełło, odpowiedzialnego m.in. za wizualizację „Widzę dziś” Bob One'a. Na planie pojawili się: w roli męskiej – Michał Strzelecki, żeńskiej – Anna Zborowska. Efekty ich pracy poznamy już w nadchodzącym tygodniu na kanale MaxFloRecTV. Póki co, na Facebooku MaxFloRec dostępna jest fotorelacja autorstwa Mariusza Krajczyńskiego (kliknij, aby zobaczyć zdjęcia: https://www.facebook.com...).

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz