poniedziałek, 31 marca 2014

HIP HOP KEMP 2014 PROMOCYJNE BILETY NA 13. EDYCJĘ FESTIWALU Z ATMOSFERĄ JUŻ DOSTĘPNE!

Kolejna odsłona Hip-Hopowego święta odbywającego się co roku w Hradec Králové odbędzie się w dn. 21-23 sierpnia. Pierwsza pula trzydniowych wejść promocyjnych na Hip Hop Kemp 2014 w cenie 159zł oraz 339zł już w obiegu.


"Kempowa społeczność to najważniejszy składnik niepowtarzalnej atmosfery festiwalu, a polscy fani współtworzą ją z roku na rok coraz aktywniej. Organizatorzy postanowili wyjść im naprzeciw i już drugi rok z rzędu Kempowicze mają szansę zaopatrzenia się w dużo tańsze bilety z początkiem grudnia. To idealna okazja, by zrobić bliskiej osobie wymarzony prezent w dobrej cenie lub zagwarantować sobie klimatyczne wakacje. Wejściówki na międzynarodowy „Festiwal z atmosferą” można kupić w internetowym sklepie Joytown, polskiego promotora wydarzenia, na www.joyStore.pl – pierwsza pula biletów jest ograniczona do 200 karnetów normal oraz 30 VIP!

Hip Hop Kemp to międzynarodowa mekka kultury czterech elementów. Festiwal gromadzi co roku ponad 20 000 uczestników za sprawą unikalnej atmosfery i genialnej reprezentacji gatunku, jak Kendrick Lamar, De La Soul, Big Daddy Kane (2013), Mos Def, Dilated Peoples, Foreign Beggars (2012), Method Man & Redman, Pharoahe Monch, M.O.P. (2011), Talib Kweli & Hi-Tek (2010),  La Coka Nostra, Devin The Dude (2009). Na głównej scenie legendy rapu z całego świata przyciągają na zapierające dech w piersiach koncerty, a w festiwalowych hangarach mistrzowie didżeingu rozkręcają imprezy do bladego świtu w rytm klasyków hip-hopu i funku. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze mnóstwo atrakcji związanych z aktywnym spędzaniem czasu - streetball, skateboaring, wyścigi gokartów, parkour, skoki na bungee, zapasy w czekoladzie, kąpiele w pobliskich jeziorach czy po prostu wylegiwanie się w hamakach. Nie brakuje także polskich akcentów – muzycznie wykazują się zarówno reprezentanci naszej sceny hiphopowej na scenie głównej, jak i freestyle'owcy podczas tradycyjnej już Bitwy o Kemping. Wielu Kempowiczów pojawia się w Festivalparku dzień wcześniej na tzw. warm-up party, by dłużej korzystać z festiwalowych uroków, zintegrować się na polu namiotowym i zaliczyć pierwsze hangarowe koncerty.

W nadchodzącym roku będziemy celebrować 13. edycję najbardziej klimatycznego melanżu w Hradec Králové, zaledwie 50 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój. Wraz z odliczaniem do festiwalu w najbliższych miesiącach będziemy poznawać kempowy line-up oraz informacje na temat atrakcji i orgazniowanych co roku przejazdów Kempobusami. Więcej info i konkursy z darmowymi wejściówkami już wkrótce na hhk.pl oraz fb.com/hiphopkemppl.

Dołącz do wydarzenia: Hip Hop Kemp 2014 – 13. edycja Festiwalu z atmosferą!

Hip Hop Kemp
21-23 sierpnia 2014
Festivalpark, Hradec Králové, Czechy

BILETY: 159 zł i 339 zł (VIP) na www.joyStore.pl"

www.joystore.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz