niedziela, 23 marca 2014

5.04 Warszawa: Sokół i Marysia Starosta - Czarna Biała Magia w Warszawie | Fabryka Trzciny

Czarna Biała Magia w swojej pełnej muzycznej odsłonie 5 kwietnia zagości w Fabryce Trzciny. Koncert będzie miał charakter bardzo limitowany w związku z ograniczonym nakładem biletów w wysokości 500sztuk. Tickeciki już w sprzedaży, CBM w składzie Sokół + Marysia + Steez83 za dwa tygodnie na praskich rewirach, od Proporcji po Nie Padnę, zapraszamy!


"To się dzieje, to Czarna Biała Magia,
pozycja 6-9 anioła i diabła…"

"Czarna Biała Magia" nie jest płytą dla wszystkich i budzi skrajnie odmienne emocje - od zachwytu po niechęć. Jest to album sprzyjający przemyśleniom, postanowiliśmy więc nie organizować masowego spędu, gdzie muzyka, treści w niej zawarte i oprawa wizualna są tylko melanżowym dodatkiem. Zapraszamy na przygotowany specjalnie dla świadomych fanów Sokół i Marysia Starosta - kameralny, unikalny i limitowany do 500 biletów - warszawski koncert.


Gościnne i klimatyczne wnętrza Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny zapewnią nam właściwą atmosferę, by skupić się na tym, co jest naprawdę istotne. W pełni usatysfakcjonowani będą także ci, którzy czuli niedosyt, że na grudniowym pożegnaniu "Czystej Brudnej Prawdy" zagraliśmy tylko dwa utwory z nowego materiału.

5 kwietnia zagramy bowiem u siebie w mieście pierwszy koncert, promujący drugi wspólny album w naszym dorobku. Jako, że w trasę CBM wyruszył z nami DJ Steez83, znany m.in. z cyklu imprez Rap History Warsaw Video, kwietniowy koncert doczeka się wyjątkowej oprawy wizualnej. Przygotujcie się na podróż, podczas której nie tylko usłyszycie, ale też zobaczycie dobrze Wam znane obrazy - a także premierowe wizualizacje - ilustrujące pełen przekrój twórczości Sokoła, z największym naciskiem na obie płyty nagrane z Marysią.


Pierwsza pula biletów - w cenie 35 zł za sztukę - dostępna już jest w Galeria Koloru i Prosto Shop Warszawa. Przypominamy, że do sprzedaży trafia łącznie tylko 500 sztuk!

Odsłuch albumu "Czarna Biała Magia":
https://www.youtube.com/watch?v=fthEqeu4qF4&list=PLnii3S9g_eHL3COovZzN95-35VYQ5Slhp"

link do wydarzenia na fb

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz