poniedziałek, 17 marca 2014

Habitat - klip już w sieci! / Zobacz nowy klip Pokahontaz!

„Habitat” – taki tytuł nosi pierwszy singiel zwiastujący najnowszy krążek grupy Pokahontaz. W ciągu doby od premiery na MaxFloRecTV klip do tego utworu wyświetlono blisko 50 tys. razy! Zobacz, jaki as z rękawa wyciągnęli Fokus z Rahimem!


Rok 2005 to dobrze przyjęta RECEPTURA, rok 2012 – pokryty złotem REKONTAKT. Namiastką tego, co weterani polskiego hip-hopu przygotowali na rok 2014 jest „Habitat”.


Tekst utworu wyszedł spod pióra Rahima i Fokusa. Za warstwę muzyczną odpowiada Zetena, którego niektórzy kojarzyć mogą np. z remixu „Przestań” Bob One'a z gościnnym udziałem Pokahontaz (https://www.youtube.com/watch?v=8zBFuIcmnDs). Wideo promujące 3. krążek zespołu stworzyło AG Studio. Jak mówił reżyser klipu, Adam Gawenda: Do udziału w produkcji chłopaki zaprosili ważnych w ich życiu ludzi. Obok rodziny i przyjaciół, w teledysku pojawiają się więc fani zespołu. Z przyczyn technicznych pozwolimy sobie nie zamieszczać pełnej listy występujących osób... Dodamy, że zdjęcia zrealizowano na terenie Mikołowa, Katowic i Chorzowa, gdzie sympatycy grupy stworzyli napis „Habitat”. Zobaczcie sami!


...A ciekawym, jak wyglądała praca przy produkcji powyższego obrazka przypominamy making of: http://kulturapodworka.blogspot.com/2014/03/wideorelacja-z-planu-zdjeciowego-do.html.


Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz