poniedziałek, 10 marca 2014

Dudek „Miało być w kolorze” – premiera klipu

Mocny przekaz, czarno – białe kadry oraz Dudek jako narrator mrocznej historii, rozgrywającej się w czterech ścianach warszawskiego mieszkania. Właśnie ukazał się pierwszy klip artysty promujący album „Prorok 56”.  Krążek ukaże się nakładem Proper Records. Premiera: 22 marca.


Za muzykę w utworze „Miało być w kolorze” odpowiada Czacha.  Za reżyserię i montaż klipu odpowiedzialny jest Patryk Jurek, za zdjęcia natomiast – Damian Grabasz Grabarski. Scenariusz przygotowała Agata Ara Rudniewska. Przekaz teledysku jest tym bardziej dosadny, że opowiedziana w nim historia poparta jest wydarzeniami autentycznymi.

Utwór „Miało być w kolorze” pochodzi z najnowszego albumu Dudka, który podobnie jak jego poprzedni materiał – „Od serca 2012”, ukaże się nakładem Proper Records. Premiera krążka będzie miała miejsce 22 marca.  Na płycie gościnnie udzielą się m.in. Miejski Sort, Żary JLB, Magda,Roman Bosski i wiele innych dobrych składów.

To nie wszystko, co w 2014 roku dla słuchaczy szykuje Dudek. Obok fizyka „Prorok5”, artysta udostępni na wakacje swój szósty album – „Prorok6”, który dostępny będzie w sieci za darmo. Jak podkreśla Dudek, to forma podziękowania dla słuchaczy i wszystkich dobrych ludzi.

Sprawdzajcie:
Dudek na FB:
Proper Records na FB:


Tracklista:
1. Intro
2. Pierwszy wers ft. Magda
3. Prorok
4. W poszukiwaniu szczęścia ft. Mephisto
5. Czas ucieka ft. Magda
6. Kim chcesz być
7. Nie przez przypadek
8. Jak to jest
9. Lepiej odłóż na papugę ft. Nizioł
10. Najwyższa forma
11. Każdy ft. Warunia
12. Jest jaki jest
13. Całe Serce tej muzyce ft. Konflikt
14. Pasja
15. Chciałbym
16. To wysiłek
17. Że to ja
18. Nigdy ft. Żary JLB, Kłyza
19. Miało być w kolorze
20. Nie na niby ft. Kłyza, Nizioł
21. Na twoim kwadracie
22. Kocham ft. End, Kłyza, Bosski Roman
23. Kiedy skończy się czas

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz