poniedziałek, 10 marca 2014

Debiutancki album K2 – ruszył preorder!

ANATOMIA – taki tytuł nosi pierwszy solowy krążek K2. Na półki sklepowe płyta trafi 4 kwietnia. Premierze towarzyszyć będzie koncert z cyklu MaxFloFest z udziałem artysty. Album już dziś zamówić można na sklep.maxflo.pl!


Debiutancka płyta K2 zawiera 17 świeżych numerów, które sam artysta określa jako „efekt indywidualnych refleksji”. Obraz świata widzianego przez pryzmat nienawiści, chciwości i żądzy władzy. Mroczna koncepcja oraz ciężkie akcenty stanowią oprawę pod „anatomiczny przekrój” rzeczywistości złożonej z przeplatających się wątków psychologicznych, emocjonalnych, religijnych, a także politycznych – opisuje swoje pierwsze wydawnictwo. Każdy, kto w MaxFloSklepie zamówi album w ramach preorderu otrzyma bonus w postaci dwóch utworów MP3, które nie weszły na płytę (kliknij, aby przejść do sklepu MaxFlo: http://sklep.maxflo.pl/pl/p/K2-Anatomia...)!

ANATOMIA powstała we współpracy z producentem Subbassą. Oprawę muzyczną wsparli: SKW, The Element, SoulToSqueeze i DJ Bambus z kultowej grupy Pokahontaz. Gościnnie na krążku nie mogło zabraknąć oczywiście Buki. Na featuringach pojawiają się również: BU, CMA, Mati oraz kolejny reprezentant Laboratorium MaxFlo, Kleszcz. Jednym z singli promujących album jest utwór „Tu umierają anioły”, do którego teledysk ujrzy światło dzienne już za kilka dni.

[YouTube: K2 – „Scena akcji”: http://www.youtube.com/watch?v=idpuTM2lXxQ]

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz