sobota, 29 marca 2014

CONS Project Warszawa już dziś!

Do jednego z najciekawszych wydarzeń kulturalnych zbliżającego się weekendu pozostało już tylko kilkanaście godzin. W najbliższą sobotę od godz. 10:00 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie odbywały się będą darmowe warsztaty związane z różnymi dziedzinami sztuki miejskiej. 


Po 17:00 przestrzeń zostanie udostępniona wszystkim chętnym. Będzie to okazja, by obejrzeć efekty działań kolektywu Juicy Color Brand, Why-Ducka i uczestników prowadzonych przez nich warsztatów streetartowych. Prace powstaną na specjalnie przygotowanych powierzchniach z folii stretch i płyt wiórowych. Do tych ostatnich przykręcone zostało kilkadziesiąt deskorolek, które po pomalowaniu stanowiły będą część większego projektu, a jednocześnie samodzielne dzieła sztuki.

Grafitti pokryje również boki minirampy, na której odbędzie się jam session. Udział w nim mogą wziąć wszyscy miłośnicy deskorolki, a na najlepszych czekają nagrody od marki Converse, wspomniane deskorolki oraz przeszkody zbudowane w czasie warsztatów skate prowadzonych przez Kubę Perzynę i Marcina „Bacę” Ducha.

W międzyczasie zaprezentowany zostanie także utwór skomponowany w czasie zajęć, które poprowadzą Mr Krime, DJ Funktion i Kixnare. Jedni z najwybitniejszych polskich dj-ów i producentów połączą sample nagrane na ulicach Warszawy ze scratchami autorstwa uczestników warsztatów.

Proces powstawania prac, utworu i przeszkód deskorolkowych będzie tematem zdjęć Krystiana Bielatowicza i osób, które wezmą udział w prowadzonych przez niego warsztatach street foto. Najlepsze fotografie zobaczyć będzie można w czasie wystawy pod koniec dnia.

CONS Project Warszawa już jutro w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich!

Wszelkie informacje na temat wydarzenia znaleźć można na stronach:

#consproject
#consprojectwwa
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz