poniedziałek, 17 marca 2014

Bezczel ft. Grizzlee - Lukrowany Fałsz - klip

"Lukrowany Fałsz" to premierowy singiel z drugiej, solowej płyty Bezczela. Premiera albumu "Słowo Honoru" już jutro. Gościnnie w nagraniu promującym solowy krążek członka Fabuły pojawił się Grizzlee. Za muzykę odpowiedzialny jest młody producent Świerzba.


Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane przez M.L. Filmz dzięki wsparciu marek SSG oraz Patriotic. W teledysku udział wzięli artyści parkour/freerun - Piotr Woźniak, Damian Grabowski i Rafał Kaźmierczak. Konsultacjami artystycznymi wspomógł Kamil Dołowski z Parkour United - Parkour / Freerun - www.parkourunited.pl"


Słowo Honoru" to druga solowa płyta Bezczela, która na rynku ukaże się 14 marca, w niespełna rok po wydaniu świetnie przyjętego albumu "A.D.H.D.". Raper przez ostatnie 12 miesięcy nie próżnował, dzięki czemu na nowym wydawnictwie można zauważyć ogromny progres muzyka. Dopracowane do perfekcji flow idzie w parze ze zróżnicowaną warstwą tekstową. Muzyka spod ręki Poszwixxxa, Świerzby, Bob Aira czy SoDrumatica dopełnia całości."Słowo Honoru" to 15 nowych utworów od jednego z najlepiej zapowiadających się raperów w Polsce mającego już ugruntowaną pozycją na scenie i uznanie kolegów z branży

Gościnnie na krążku pojawił się Zeus, Kaen, Grizzlee, Fabuła, PTP oraz Kroolik Underwood. Gramofony DJ Perc, DJ Taek, DJ Danek oraz DJ Gondek.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz