środa, 5 marca 2014

8.03 Warszawa / Nowe Brzmienia Hip-Hop Fest

Agencja Illegalbreaks oraz Bashesh z ogromną przyjemnością zapraszają na Nowe Brzmienia Hip-Hop Fest, który odbędzie się 8 marca w warszawskim klubie Basen! Podczas tego wieczoru wystąpią dla Was: PALUCH, SŁOŃ i MIKSER, WUZET, Dj Soina, Auer Support: ERR BITS


Koncert Palucha odbędzie się w ramach promocji jego najnowszego albumu „Lepszego Życia Diler”. Występ Słonia i Miksera promuje album „Demonologia 2”. D2 wspierać będzieniezawodny DJ Soina.

Wejście na koncert od godziny 20:30.
BILETY
I pula 29 zł (WYPRZEDANA)
II pula 35 zł (do 28.02)
III pula 40 zł (od 1.03)
IV pula 45 zł (w dniu koncertu lub pow wyprzedniu III puli)

Punkty sprzedaży: www.illegalbreaks.com, salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce oraz www.ticketpro.pl , www.biletin.pl, www.biletomat.pl, www.muno.pl .

***

PALUCH"
Lepszego Życia Diler" to album przesiąknięty życiowymi tematami, któreubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające wczułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie idosadnie, bez cukru i zbędnej polityki.Jeśli oczekujesz zabawnych "bangerów", to ten album nie jest dla Ciebie.Kolejny raz Paluch zgrabnie miesza syntetyczne bity z wartościową treścią,dając odbiorcy ponadczasowy mix, którego nikt wcześniej nie proponował. Oczywiście nie zabraknie klasycznych produkcji, które świetnie komponują sięz całością a jednocześnie subtelnie załamują klimat w czasie odsłuchu krążka. Materiał trafił na sklepowe półki 20 grudnia 2013r nakładem Biuro Ochrony Rapu Records. "Lepszego Życia Diler" to 7 solowy krążek poznańskiego rapera, który nascenie obecny jest od 2004r.
Więcej o nim:

SŁOŃ I MIKSER
Najnowszy Album Słonia i Miksera pt. „Demonologia II” to potrójne wydawnictwo, które ujrzało światło dzienne 4 października 2013 roku. W sumie na dwóch płytach znajdziecie 27 tracków. Na Albumie gościnnie udzielili się:Brassi, Paluch, Antek Pcpark, Eripe, Kaen, Pih, Shellerini, KacperHTA (GanjaMafia), Grubas/WZW, Jongmen, Jinx, Te-Tris, Dj Soina, The Returners oraz DjKostek. 3 CD to dokument video o kulisach powstawania albumu.
Artyści o Albumie: „Prace nad płytą trwały rok.12 miesięcy pisania tekstów,4 kwartały produkcji bitów, 52 tygodnie w poszukiwaniu odpowiedniego brzmienia, 365 dni lawirowania między pracą twórczą, życiem osobistym i zawodowym. Każdy werbel i każde słowo zawiera w sobie część nas. Obydwaj włożyliśmy całe serducho w to co usłyszysz i zobaczysz, jesteśmy w 100% sobą i każdy z Tracków zawartych na "D2" powstał całkowicie naturalnie. Jesteśmy zadowoleni z płyty i mamy nadzieję, że Wy również będziecie. Dzięki za to że jesteście z nami, do zobaczenia na koncertach!”

Dj Soina
Znany w całej Polsce reprezentant poznańskiej sceny dj'skiej, współtwórca kolektywu Triple Impact oraz studio Betony. Na stałe związany z poznańską wytwórnią Szpadyzor Records. W 2011 roku ukazał się legalny debiut - Mixtape"Kręci Mnie Vinyl", który odbił się dużym echem wśród słuchaczy. Dj Soinawraz z DonGURALesko, W.S.R.H, Demonologią, PIH'em oraz RR Brygadą koncertuje i gra imprezy na terenie kraju oraz poza jego granicami. Miał okazję występować na jednej scenie z artystami światowego formatu: Naughty byNature (USA), Masta Ace (USA), DJ Premier (USA), Pharoahe Monch (USA)Pyranja (Niemcy), Dope D.O.D (Wielka Brytania), Irie Maffia (Węgry), Indy &Witch ( Czechy ), Killah Priest (Wu-Tang Clan, USA), Killa Kella (UK), DJ Marco Polo (USA),The Beatnuts (USA). Aktualnie promuje swój drugi mixtape„Kręci Mnie Vinyl 2”.

Więcej o D2:

WUZET
Wuzet, czyli "Własne Zdanie" lub jak kto woli "Więcej Zieleni" - MC, producent, DJ. Z muzyką związany od tak zwanej "maleńkości". Pierwsze zwrotki nagrywał pod koniec lat 90-tych w głębokim szczecineckim podziemiu.Oficjalnie zadebiutował na płycie Punktu Widzenia zatytułowanej"Eksploracje" (2002). Wystąpił również na krążku Maciory ("I tak ci toukradną", 2004). Współtwórca Komercyjnej Zbrodni. Na pierwszej solówce Wuzeta, "Dzieci Basu", zagościła czołówka polskich producentów muzyki dubstep i grime. W 2013 ukazał się album „Własne zdanie” - 16 premierowych tracków przepełnionych charyzmatycznym, szalonym, prześmiewczo-zaczepnym flow wkonwencji grime/trap/dubstep wydanych w wytwórni KokaBeats.
Więcej o Wuzecie: 

Organizator:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz