piątek, 21 marca 2014

29.03 Warszawa / Darmowe warsztaty streetartowe, muzyczne, fotograficzne i deskorolkowe

CONS Project Warszawa odbędzie się już 29 marca. Zarejestruj się na darmowe zajęcia, które poprowadzą: Juicy Color Brand, Why-Duck, Mr Krime, DJ Funktion, Kixnare, Krystian Bielatowicz, Kuba Perzyna i Marcin "Baca" Duch.


Na stronie http://streeters.pl/consproject/ trwa rejestracja do udziału w darmowych war-sztatach CONS Project Warszawa. 29 marca w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, którego celem jest stwor-zenie przestrzeni łączącej różne dziedziny kultury miejskiej - streetartu, muzyki, fotografii i deskorolki. 

STREETART
Powierzchnia na parterze budynku zaaranżowana zostanie w czasie warsztatów streetar-towych prowadzonych przez kolektyw Juicy Color Brand. Zajęcia będą okazją do po-znania podstaw tworzenia postaci i napisów przestrzennych, rodzajów farb aerozolowych i techniki ich używania. W części praktycznej uczestnicy przygotują projekty i korzystając ze wskazówek artystów przeniosą je na specjalnie przygotowane ścianki i płaszczyzny z folii stretch. Spotkanie z Why-Duckiem będzie z kolei okazją do poznania technik pracy z markerami i tuszem, które są głównymi narzędziami pracy tego artysty.

MUZYKA
Odbywające się równolegle warsztaty muzyczne podzielone zostały na dwie części: pro-ducencką i dj-ską. Tę pierwszą poprowadzi Kixnare, który omówi proces produkcji muzyki, a przede wszystkim przedstawi swoje podejście do tworzenia utworów, z wykorzystaniem komputera i kilku dodatkowych urządzeń. Za drugą część odpowiadają Mr Krime i DJ Funktion, którzy omówią różne aspekty sztuki dj-skiej. Poprowadzą oni także ćwiczenia, pod koniec których uczestnicy dograją scratche do utworu powstającego pod okiem pro-ducenta.

DESKOROLKA
W ramach CONS Project Warszawa odbędą się także zajęcia prowadzone przez Kubę Perzynę i Marcina „Bacę” Ducha. Będą one okazją do poznania historii skateboardingu, ze szczególną uwagą przyłożoną do ewolucji przeszkód deskorolkowych. Uczestnicy dowiedzą się też jak stworzyć własne przeszkody od projektu i wyboru miejsca, poprzez wybór materiałów aż po wykonanie.

FOTOGRAFIA
Wydarzenia związane z poszczególnymi warsztatami będą tematem zdjęć wykonanych przez uczestników zajęć fotograficznych prowadzonych przez Krystiana Bielatowicza. Część praktyczną poprzedzi wykład, w czasie którego omówione zostaną cechy gatunku „street foto”, podstawy kompozycji, wieloplanowości i światła. Uczestnicy wyjdą także poza mury Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, a najciekawsze zdjęcia zaprezentowane zostaną w czasie wystawy pod koniec dnia.Wszystkie warsztaty odbywały się będą od godz. 10:00 do 17:00 w 2 - godzinnych blo-kach. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wszelkie potrzebne materiały (w tym farby, maski oraz rękawiczki ochronne), sprzęt muzyczny, a także przekąskę. Regulamin i wa-runki udziału znaleźć można pod adresem: http://streeters.pl/regulamin_warsztatow/

WYSTAWA i JAM SESSION
Po 17:00 drzwi zostaną otwarte, a wszyscy chętni będą mogli obejrzeć, ale i usłyszeć efekty pracy uczestników warsztatów, gdyż właśnie wtedy zaprezentowany zostanie utwór skomponowany w czasie zajęć muzycznych. Na deskorolkowej minirampie ustawionej we wnętrzu budynku rozpocznie się także jam session, na którego najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody od marki Con-verse. Do startu w konkurencjach best trick i best performance zarejestrować się będzie można w dniu wydarzenia w biurze zlokalizowanym przy wejściu głównym. 

W tym samym miejscu zgłosić się będzie można do udziału w konkursie na najlepszą gra-fikę wykonaną na szablonie w kształcie deskorolki. Wybrane prace zaprezentowane zostaną na stronie http://streeters.pl/consproject/, a ich twórcy również otrzymają nagrody od Converse.

Najświeższe informacje na temat wydarzenia znaleźć można na stronach:
#consproject
#consprojectwwa

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz