czwartek, 20 marca 2014

22.03 Kraków / Freelife Jam Session / Burn wspiera sztukę ulicy

Jesteście ciekawi co powstanie z połączenia street artu, setów muzycznych tworzonych na żywo przez DJ’ów oraz sportów ekstremalnych w najlepszym wydaniu? Grafika na przyszłorocznych nartach Majesty! Już 22 marca, przy wsparciu marki burn, czołowi polscy artyści połączą swój talent oraz wizję tego jak powinny wyglądać grafiki nart w przyszłości. 


Freelife Jam Session to wydarzenie, którego nie może przegapić żaden miłośnik street artu, dobrych brzmień i sportów ekstremalnych. 22 marca w krakowskim klubie Fabryka swoje siły połączą najlepsi polscy twórcy związani z szeroko rozumianą sztuką ulicy. 


Część artystyczną jamu rozpocznie dwóch czołowych polskich streetartowców, których nie trzeba nikomu przedstawiać - Nawer oraz Swanski. Ich prace zdobią ulice i galerie w Paryżu, Londynie, Berlinie, Miami, Los Angeles czy Wiedniu. Tym razem stworzą grafiki, które w przyszłym roku znajdą się na nartach polskiego producenta Majesty Skis. Postępy prac obserwować będą DJ’e - Kixnare oraz Sid Pong, którzy postarają się stworzyć muzykę w najlepszy sposób odwzorowującą powstające dzieło.

Set muzyczny zakończy jak zawsze mocne afterparty, podczas którego nie zabraknie tanecznych rytmów, a energię do białego rana zapewni jeden ze sponsorów imprezy, producent napoju energetycznego burn.

Punktem kulminacyjnym Freelife Jam Session będzie pierwsza polska projekcja freeskiingowego filmu „Mutiny”, jednej z najciekawszych produkcji narciarskich ostatnich lat. Akcja najnowszego obrazu wytwórni Stept Productions tylko chwilami wykracza poza ulice amerykańskich miast. Jest to opowieść o grupie młodych chłopaków, którzy próbując pokonać granice swoich możliwości stawiają na szali wszystkie swoje oszczędności i zdrowie. Mocny, mroczny, prawdziwy, momentami gorzki film, robi piorunujące wrażenie nawet na osobach, dla których jest to pierwsze spotkanie z freeskiingiem. 

Sponsorzy: Burn Energy Drink, Majesty Skis 

Link do wydarzenia na facebooku:

Bilety:
Przedsprzedaż:
10zł – MUSIC & ART
20zł – MUSIC & ART & MOVIE (liczba ograniczona)
W dzień eventu:
15zł – MUSIC & ART
25zł – MUSIC & ART & MOVIE (jeśli pozostaną wolne miejsca) 

Bilety dostępne na www.ticketpro.pl oraz w salonach EMPiK, Saturn, MediaMarkt i innych punktach Ticketpro w całej Polsce. 

Bilety dostępne w sprzedaży od 11.03.2014

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz