środa, 5 marca 2014

13.04 Warszawa: Mellow Mood w Proximie

13 kwietnia do warszawskiej Proximy zawitają goście zza granicy - Mellow Mood. To młody, włoski zespół grający reggae. Koncert będzie promował ich najnowszy album "Well Well Well". Bilety dostępne w empikach!


"MELLOW MOOD
Jeden z najbardziej pożądanych zagranicznych zespołów reggae nad Wisłą!
Są objawieniem europejskiej sceny reggae, włoski Mellow Mood w ciągu zaledwie kilku lat stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych wykonawców starego kontynentu.
Trampoliną do kariery zespołu był udział w finale włoskiego festiwalu WAVE ITALIA 2008 a także występ na słynnym ROTOTOM SUNSPLASH 2009, gdzie zdobyli tytuł najlepszego zespołu reggae młodego pokolenia. W tym samym roku ukazał się na rynku ich debiutancki krążek ,,MOVE” wyprodukowany przez weterana włoskiej sceny reggae Paolo Baldini. Album, mimo, że nie trafił do oficjalnej dystrybucji, osiągnął sprzedaż na poziomie 6000 egzemplarzy. Europejska trasa promująca wydawnictwo przypieczętowała pozycję zespołu, który nie tylko w studiu ale i na scenie okazał się fenomenalny.
Na czele Mellow Mood stoją bliźniacy Jacob i L.O. Garzia, którzy pomimo młodego wieku z ogromnym wyczuciem kierują swoją karierą. Zainspirowani autentyczną muzyką jamajską wzbogacają repertuar zespołu o rozwiązania, które natychmiast są podchwytywane przez uwielbiającą ich publikę. Utwór ,,Dance inna Babylon” zamieszczony na Youtube odnotował ponad 10 milionów odsłon.
Pierwszy występ zespołu w Polsce został okrzyknięty najlepszym koncertem wrocławskiego One Love Sound Fest 2012.
Rosnąca popularność grupy, frekwencja na koncertach oraz bardzo wysoki poziom artystyczny, powodują, że Mellow Mood są obecnie najbardziej rozchwytywanym zagranicznym zespołem reggae w Polsce."

Co? Koncert Mellow Mood
Gdzie? Klub Proxima przy ul. Żwirki i Wigury 99a
Kiedy? 13 kwietnia


 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz