sobota, 15 lutego 2014

Pawbeats ft. KęKę - Moment - teledysk

„Moment" to pierwszy singiel z producenckiej płyty Pawbeatsa „Utopia", do którego został zaproszony radomski raper KęKę oraz DJ Ike. W sieci ukazał się właśnie klip zrealizowany do tego utworu przez ML Filmz. W zdjęciach wzięła udział modelka Karolina Zięba.


Pawbeats to 22-letni multiinstrumentalista z Bydgoszczy, który na początku 2013 roku zasilił szeregi opolskiej wytwórni Step Records. Muzyk pracuje obecnie nad płytą producencką „Utopia” opartą w całości na instrumentach akustycznych (głównie fortepian, gitara, skrzypce).Do udziału w projekcie Pawbeatsa zostali zaproszeni kluczowi na polskiej scenie raperzy oraz wokaliści. Wstępna lista gości, którą Pawbeats zdradził już na swoim profilu facebook.com to Miuosh, KęKę, Lilu, Pih, Rahim, HuczuHucz, Tede, Zeus, PeeRZet oraz inni.


Muzyk na "Utopii" zagrał partie fortepianu, piana Rhodesa, gitary elektrycznej i akustycznej, akordeonu, fletu poprzecznego, perkusji, dzwonków, toy piano oraz innych małych instrumentów. Album ukaże się na rynku po wakacjach.Pawbeats na FB: https://www.facebook.com/pawbeatsmusic

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz