czwartek, 13 lutego 2014

Semper Invicta - zarażają charytatywnością

„Każdy człowiek wielkiego serca może pomóc”, „Od ulicy dla ulicy”. Tak brzmią maksymy ekipy powstałej w październiku 2013 roku. Mayon WD, Marcinek 3Z, Miras, Sowo i Wuem Enceha chcą pomagać poprzez swoją pasję – muzykę. We wrześniu 2014 roku, nakładem Proper Records, zostanie wydana płyta warszawskiego składu, z której cały zarobek zostanie przeznaczony na cele charytatywne: pomoc dzieciom z ubogich domów, podopiecznym domów dziecka oraz promowanie patriotyzmu. By wesprzeć fundację nie trzeba jednak czekać do września - już teraz można przekazać na jej rzecz 1% podatku. 


Płyta zatytułowana po prostu „Semper Invicta” zawierać będzie 18 tracków. Na krążku, oprócz inicjatorów akcji, usłyszeć będzie można wielu artystów z podziemnej sceny hip-hopowej.  – W projekt włączyło się prawie całe warszawskie podziemie. Semper Invicta nie jest utożsamiana z kimkolwiek, każdy może dać coś od siebie. Obecnie mamy zarys płyty, opartej na moich podkładach.  – mówi Mayon WD, odpowiedzialny za bity, mix i mastering.Album przed premierą promować będą dwa klipy, w tym jeden do utworu „Prosta miłość”. – Spotykamy się z bardzo pozytywnym odbiorem. Chcemy, by nasze działania zostawiły jakiś trwały ślad, nabrały rozmachu. A kupno płyty stało się sposobem na zmianę czyjejś rzeczywistości. Chcemy zarażać charytatywnością – dodaje Mayon WD.

Szansa na zmianę rzeczywistości pojawia się już teraz. Wesprzeć fundację Semper Invicta można przekazując na jej rzecz 1% podatku. Wystarczy w rozliczeniu rocznym PIT wpisać numer KRS "0000338389", a jako cel szczegółowy zaznaczyć "12911 Semper Invicta " .

O inicjatywnie:

Semper Invicta jest Grupą Zadań OPP działającą w ramach Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".  Działalność skupia się na pomocy dzieciom z domów dziecka i ubogim rodzinom. Głównym celem, do którego dążą inicjatorzy akcji,  jest zorganizowanie letniego wyjazdu kolonijnego. Grupa Semper Invicta powstała w myśl idei "Od ulicy, dla ulicy". Skupia wokół siebie ludzi ze środowisk hip-hopowych warszawskiego (i nie tylko) podziemia. Inicjatorzy projektu: Wierzymy, że razem uda nam się nie tylko realizować nasze plany na kolejne albumy, ale i zrobić coś dobrego dla potrzebujących. Pragniemy pokazać, że nasze środowisko nie jest obojętne na ludzką krzywdę i wartości, takie jak: lojalność, braterstwo, przyjaźń obecne w naszym życiu, a nie tylko w tekstach.

Więcej info:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz