czwartek, 6 lutego 2014

8.02 Warszawa: URODZINY HUBSONA, PEGASA, MAŁOLATA i EMATEI'A /Fokus, Borixon, Pyskaty, Wdowa, Ras (Rasmentalism), Kuba Knap, Proceente...

Najgrubsze B'Day party na rapie już 8 lutego. W najbliższą sobotę w 1500m2 odbędzie się urodzinowa impreza Hubsona, Pegasa, Małolata i Ematei'a. Z tej okazji na jednej scenie pojawią się: Fokus, Borixon, Pyskaty, Wdowa, Ras, Kuba Knap, Proceente, 2Sty, Gedz + Jodsen, Deobson, Zioło, LJ Karwel, Flint, Zetenwupe, Zaginiony oraz Kubson. Za deckami Djs Hubson, Black Belt Greg, Def, Pan Eklektik, Err Bits, Homer. Imprezę poprowadzi Rymek.


"Pamiętacie ubiegłoroczną imprezę, na której w klubie 1500m2 pojawiło się aż 1100 gości? To jeden z eleganckich bali był, co złego to nie my! Minęło długie 12 miesięcy, jak co roku pora więc na huczne urodziny, na dobre otwierające roczny cykl imprezowy. Tym razem w imprezowym składzie świętujących stawia się jeszcze liczniejsze grono:

-rubaszny prezenter spod znaku wysokoprocentowych używek prosto z wytwórni Alkopoligamia.com – DJ HUBSON (28 urodziny)
-dobrze znany warszawski raper, mający na koncie klasyczne solo i wspólny album z Pezetem - MAŁOLAT (30 urodziny)
-hip-hopowy aktywista i redaktor naczelny cenionego portalu Popkiller.pl – MATEUSZ NATALI AKA EMATEI (26 urodziny)
-oraz współtwórca cyklu A Pamiętasz Jak? i współzałożyciel Koka Beats - PEGAS (31 urodziny)

Jak co roku świętowanie będzie mocne i intensywne... Występy Waszych ulubionych raperów, gorące sety od zaprzyjaźnionych DJ-ów i jak to rapowała Molesta – "Wszystko, wszystko co najlepsze". A dokładnie?

Wystąpią goście specjalni:
- FOKUS
- BORIXON
- PYSKATY
- WDOWA
- RAS (RASMENTALISM)
- KUBA KNAP
- PROCEENTE
- 2STY
- GEDZ + JODSEN
- DEOBSON
- ZIOŁO
- LJ KARWEL
- FLINT
- ZETENWUPE
- ZAGINIONY
- KUBSON
+ Goście niespodzianki, a kto... to na razie nasza słodka tajemnica :) Na pewno to jeszcze nie pełen zestaw i wciąż mamy parę asów w zanadrzu!

UWAGA - Nie martwcie się, występami nie będziemy męczyć Was całą noc do 3-4 rano jak to często na dużych warszawskich imprezach, mają one ubarwić imprezę i rozgrzać Was a nie wyeksploatować tak, żebyście nie mieli siły do dalszej zabawy. Wszyscy goście wskoczą na scenę i zagrają po kolei krótko, ale konkretnie a potem... pijemy, bawimy i tańczymy do białego rana, a jak kto woli to i do południa :) Z czyją pomocą?

Imprezę rozkręcą:
DJ HUBSON
DJ BLACK BELT GREG
DJ DEF
DJ PAN EKLEKTIK
ERR BITS
DJ HOMER

Prowadzenie:
RYMEK

Za plakat dziękujemy Kamilowi Borowskiemu"

Co? Urodziny Hubsona, Małolata, Emateia i Pegasa
Gdzie? 1500m2 - ul. Solec 18, Warszawa
Kiedy? 8.02 , 21:00
Wjazd? 15pln
Występy: 22:00
DJ-e, impreza, afterparty: 1:00 do samego rana!
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz