środa, 19 lutego 2014

28.02 Zakopane: Sokół i Marysia Starosta / Czarna Biała Magia w Zakopanem / Dworzec Tatrzański

Koncert promujący Czarną Białą Magię w Zakopanem - CBM w składzie Sokół, Marysia Starosta oraz Dj Steez zagrają na Dworcu Tatrzańskim już 28 lutego.


"28.02 Sokół i Marysia Starosta zaprezentują swój najnowszy album "Czarna Biała Magia" na scenie klubu Dworzec Tatrzański. Poza utwórami z tego krążka usłyszycie wiele klasycznych kawałków z repertuaru WWO, TPWC oraz płyty "Czysta Brudna Prawda". Za dekami Steez83.

Więcej szczegółów wkrótce!

Album „Czarna Biała Magia” to drugi wspólny album Sokoła i Marysi Starosty. Do współpracy zaprosili wspaniałych bitmakerów z różnych stron świata. Polskę reprezentują: Magiera z White House, SoDrumatic oraz Odme. Reszta świata to znani już z „Czystej brudnej prawdy”: Wich (Czechy), Brall Beats (Kanada), PH7, Shuko i Drumkidz (Niemcy) oraz Ledrac (Szwecja), a także Roca Beats (Holandia), SpaceGhostPurrp - produkujący m.in. dla ASAP Rocky'ego - i legendarny DJ Premier (obaj USA).
Na albumie nie pojawiają się żadni rapujący ani śpiewający goście. Jest za to cała plejada DJ-ów: DJ Nelson (mistrz DMC 2012), Deszczu Strugi, DJ B, Eprom, Steez, Kebs, Falcon1, Grubaz, Tony Touch oraz oczywiście DJ Premier, który nie mógł nie uzupełnić swojej produkcji własnymi skreczami i cutami.
Od strony wizualnej to także szczególna propozycja dla kolekcjonerów CD. Ilustracje do książeczki stworzyli topowi polscy rysownicy: Magda Antoniuk www.magdaantoniuk.com , Forin www.projektowanie.org , Maciek Fokuz Rabeko, Cawes 4MA, M-City www.m-city.org, Swanski www.swanarts.com oraz Mikołaj Chylak www.mikolajchylak.com. Cała okładka, wraz z ilustracjami utrzymana jest w stylistyce Op Artowej.
Album ukazał się 13 grudnia 2013 i w ciągu pierwszych 2 dni sprzedaży pokrył się złotem. Zadebiutował także na 1. miejscu Oficjalnej Listy sprzedaży OLIS/ZPAV.

Odsłuch albumu:

Co? Sokół i Marysia Starosta / Czarna Biała Magia w Zakopanem / Dworzec Tatrzański
Gdzie? Dworzec Tatrzański - ul. Krupówki 12, Zakopane
Kiedy? 28.02 , drzwi 19:00 // koncert: 20:00
Wjazd?
Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu imprezy do nabycia w kasie klubu od poniedziałku 17.02 codziennie w godzinach 11-19.
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz