środa, 5 lutego 2014

1.03 Warszawa: POLSKA WERSJA + GOŚCIE W KLUBIE MECHANIK !

Nie wiesz czy to świat zwariował, czy masz tylko wkręte - Polska Wersja oraz Dj DTL zapraszają na koncert, który odbędzie się 1 marca w klubie Mechanik. Info o supportach wkrótce, bilety już w sprzedaży.


"Witajcie!

Mitch zaprasza Was na koncert Polskiej Wersji i gości! Odbędzie sie on w sobotę, 1 marca, w klubie Mechanik. Nie zamierzamy wypraszać z klubu po koncercie! Bawimy się dalej! O oprawę muzyczną przed i po koncercie zadba znany i lubiany DJ.DTL! Supporty będziemy wpisywać spontanicznie! Musi być zawsze jakaś niepewność!

Jano i Hinol oraz beatmaker YBEAT, to klasyczny osiedlowy rap połączony z elementami ragga. 22 października miała miejsce premiera ich płyty „Powrót do przeszłości” która została wydana nakładem wytwórni Proper Records. Płyta, jak wskazuje sam tytuł, ma nawiązywać do przeszłości. „Tą płytą chcieliśmy pokazać, że prawdziwy oldschoolowy rap nie umarł, dodaliśmy do tego tylko świeży przekaz i fłow” – mówią Jano i Hinol.

DJ DTL
Pierwszy raz za gramofonami staną w lutym 2003 roku.
Przez ostatnie 10 lat zagrał i zorganizował setki wydarzeń.
Dzielił scenę z takimi gośćmi jak: Dj JS1 (usa), Cut Killer (fr), Dj Kodh (fr), Freestyles (uk), Lady Waks (uk), Beat Torrent (fr), Dj Blakey (uk), Lord Kossity (fr), Explicit Samourai (fr), oraz wieloma Polskimi muzykami. Jako dj miał okazję zagrać w czołówce Polskich klubów jak i w Czechach, Słowacji i Węgrzech. Występował na festiwalach takich jak: Open Er, Warsaw Dj Fest, Warsaw Massive. Można go również spotkać prowadzącego różne wydarzenia sportowe. Obecnie w jego setach znajdziemy w różnych odmianach Funk, Breaks, Disco, Mash Up i Rap, a umiejętnościami, selekcją i nietuzinkowym skreczem rozkręci każdą impreze

Masz pytania?
mitchclips@gmail.com"


Co? POLSKA WERSJA + GOŚCIE W KLUBIE MECHANIK !
Gdzie? Klub Mechanik - ul. Narbutta 87, Warszawa // [wejscie przez parking] 500m od m. Pola Mokotowskie
Kiedy? 1.03 , 21:00
Wjazd?
Od 1.02 możecie nabyć tickety w przedsprzedaży, w cenie 15zł:
-HempSzop ul. Dąbrowskiego 5a [Mokotów]
https://www.facebook.com/hempszop.wwa
-Palto Central Strore ul. Chmielna 33 [Śródmieście]
https://www.facebook.com/centralstore33
-Serum [CH LAND] ul. Wałbrzyska 11 [Służewiec]
https://www.facebook.com/serumsklep
-Elita ul. Malinowa 5a [Ursus]
https://www.facebook.com/elitagraffshop
-Klub Mechanik [Mokotów]
https://www.facebook.com/klubmechanik

W dniu koncertu w cenie 25zł przy wejsciu.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz