piątek, 24 stycznia 2014

TMS zwycięzcą ŻywegoRapu 2!

Zwycięzcą drugiej edycji programu ŻywyRap został TMS. Młody raper wywalczył kontrakt z wytwórnią Hemp Records oraz wyjazd do USA w trasę koncertową z zespołem Hemp Gru. Przypominamy, że do końca tygodnia na stronie CGM.pl możecie wziąć udział w głosowaniu na Nagrodę Publiczności ŻywyRap 2!


"Nagrodą dla TMS-a jest kontrakt nagraniowy z wytwórnią Hemp Records, jak również wyjazd do USA z zespołem Hemp Gru i udział w amerykańskiej trasie koncertowej zespołu. W Nowym Jorku raper będzie też realizował swój wideoklip. Dodatkową nagrodą jest udział TMS-a w projekcie  realizowanym przez Jeru the Damaja wraz z Peją i znanymi wykonawcami z  Nowego Jorku.


- Jestem szczęśliwy, że miałem szansę wziąć udział w tak zajebistej inicjatywie, jak ŻywyRap! Mogłem się zmierzyć z wieloma naprawdę dobrymi zawodnikami - mogliśmy się od siebie uczyć. Warto było przyjść do tego programu choćby po to, by posłuchać konstruktywnej krytyki ze strony  jurorów, którzy na scenie nie są od wczoraj. Czy było ciężko? Nie czułem tego w ten sposób; czułem, że muszę dać z siebie wszystko w każdym kolejnym etapie. I po prostu to robiłem - powiedział TMS zaraz po finale.

W finale rywalami pochodzącego z Przasnysza TMS-a byli: JTS, Mikser, Ijon SBO, Lajt i Fotoz Muz. Ich występy oceniało jury w składzie Wdowa, Peja, Wujek Samo Zło i Bilon, a gościem specjalnym odcinka finałowego był znany nowojorski raper Jeru the Damaja.

- Podoba mi się ta pasja, z którą robią to ci młodzi ludzie. Widać, że jest w nich pasja - mówił zaraz po finale Jeru, który choć miał problemy ze zrozumieniem wersów w języku polskim, podczas finału na żywo komentował flow, technikę i sceniczne zachowanie finalistów. Sam również pojawił się na scenie z żywiołowym freestylem.

Przypominamy, że do końca tygodnia na stronie internetowego magazynu CGM.PL trwa głosowanie na Nagrodę Publiczności ŻR!2. Druga edycja formatu ŻywyRap realizowana była w warszawskim klubie ZINC pomiędzy wrześniem a grudniem roku 2013."

źródło: info prasowe

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz