środa, 8 stycznia 2014

Będzie 4. klip Skorupa z PIĘKNEJ POGODY!

Wczoraj do sieci trafił teaser kolejnego teledysku Skorupa. Obrazek powstał do „Wampirów i upiorów” – tytułowego utworu ze spektaklu wystawianego przez Gliwicki Teatr Muzyczny. Główną rolę w klipie gra sam producent tego numeru, DiNO. Premiera już w najbliższy czwartek, 9 stycznia, po godz. 19 na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube


– Utwór „Wampiry i upiory” to refleksja nad istnieniem w nas dobra i zła. Sytuacja zaprezentowana w teledysku jest zainspirowana historiami, które wydarzyły się na świecie i były głośno komentowane w mediach – zdradza Skorup. – Udało się nam stworzyć mroczny i moim zdaniem nieprzerysowany obrazek z rewelacyjnym popisem DiNO. Polecam sprawdzić jak to wyszło! – dodaje.


Produkcją tego mrocznego wideo zajęła się grupa Filminati. Pierwsze sceny nakręcono w ruinach teatru Victoria w Gliwicach we wrześniu 2013 r., a kolejne w piwnicy i w okolicach domu samego producenta kawałka, DiNA, pod koniec 2013 r. Efekt tych prac ujrzy światło dzienne już w najbliższy czwartek, 9 stycznia, po godz. 19 na MaxFloRecTV. Polecamy sprawdzić ten kanał w serwisie YouTube choćby z uwagi na wyjątkową grę aktorską. A ciekawych PIĘKNEJ POGODY, z której pochodzą „Wampiry i upiory” odsyłamy na sklep.maxflo.pl, gdzie można zamówić cały album (kliknij, aby zamówić: http://www.sklep.maxflo.pl/pl/p/Skorup-Piekna-pogoda/344).


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz