czwartek, 30 stycznia 2014

31.01 Warszawa: KONCERT PREMIEROWY RH- (HADES /RAK RACZEJ) feat. PIH, SIWERS, SENSI, SARIUS, BIAK, SUGHAR oraz DJ KEBS

Karty Sim na żywo premierowo już jutro na Czarnym Rynku. Na scenie gwóźdź programu czyli Rak i Hades = RH- oraz goście Pih, Siwers, Sensi, Sughar, Sarius oraz Biak z ekipy Heavy Mental, na supporcie Małach i Rufuz, Sughar i Wawson. Nie zabraknie gramofonowych ekspertów czyli DJs Kebs, Grubaz, Enes


"KONCERT PREMIEROWY RH- "KARTY SIM"

Zapraszamy na premierowy koncert Rh- prezentujący po raz pierwszy materiał z albumu Karty Sim. Podczas koncerty swoje zwrotki z płyty zagrają również znakomici goście: Pih, Siwers, Sensi, Sughar, Sarius oraz Biak z ekipy Heavy Mental. Koncert odbędzie się w idealnie pasującym do klimatu płyty - industrialnym wnętrzu klubu Czarny Rynek w podwórku 1500m2 do wynajęcia przy Solec 18/20.

RH-

RH- to kolaboracja Raka (Dwazera) oraz Hadesa (HIFI Banda). Raku wraz z trójmiejskim składem Dwazera nagrywał i niezależnie wydawał płyty od 2002r. W 2011r. ekipa wydała album w Prosto Label. Hades zadebiutował w 2008r. w ekipie HIFI Banda, jednak może być kojarzony z różnymi projektami. Znany jest m.in. z kolaboracji z DJ-em Kebsem, współpracą z O.S.T.R. czy z solowych projektów.
Raperzy poznali się przy okazji nagrywania materiału do albumu "Fakty ludzie pieniądze" w 2008r. Rok później ekipy HIFI Banda i DwaZera zjednoczyły się przez co powstał spontaniczny mixtape. Podczas prac nad tą produkcją Raku i Hades spędzili sporo czasu wspólnie w studiu, gdzie okazało się, że mają podobne style i muzyczne zajawki. Naturalne okazało się, że powinni nagrać coś razem i zrobili to w 2011 roku. Wówczas to powstała epka "RH-", która została dołączona jako bonus CD do limitowanej edycji solowego albumu Hadesa "Nowe dobro to zło". Połączenie stylów obu raperów zostało świetnie przyjęte przez słuchaczy, a to zachęciło artystów do kontynuowania wspólnych nagrywek.
„Karty SIM” to pierwszy długogrający "owoc" tej warszawsko-trójmiejskiej kolaboracji. Wyprodukowany w całości przez O.S.T.R.'a jest albumem bezkomprowisowych wersów i mocnego brzmienia, osadzonym w klimatach złotej ery lat 90-tych, lecz nie pozbawionym newschoolowych smaczków. Na płycie gościnnie udzielili się m.in. O.S.T.R., Pih, Siwers, Sarius, Sensi, Biak oraz tacy DJ-e jak Kebs, Wojak, Lolo i Eprom, Haem, Falcon1.

Support:

Rufuz x Małach x Dj Grubaz

Warszawski duet rapersko-producencki. Zespół istnieje od 2003 r. Są mocno związani z ekipą Ciemna Strefa, który w ostatnich latach odgrywa bardzo duże znaczenie na scenie ulicznego, hardkorowego rapu. Posiadają w swoim dorobku dwie płyty - wydany własnym sumptem krążek "TP1" z 2009 r. i już w pełni legalnym, bardzo dobrze przyjętym przez fanów "Relacja 2012". Na koncie mają współpracę z tak uznanymi postaciami na hip-hopowej scenie jak Bonus i Dudek z RPK, Dioxem z HIFI Bandy, Ero z JWP. Na koncertach i w nagraniach studyjnych wspiera ich DJ Grubaz. Są jednymi z najbardziej aktywnych, cenionych i najczęściej zapraszanych na koncerty młodymi twórcami mocnego, inspirowanego francuskim oraz nowojorskim brzmieniem hip-hopu.

Sughar x Wawson x Dj Enes

Sughar - Urodzony w Lagos w Nigerii raper i beatboxer. W Polsce od 4 miesiąca życia. Wychowany w Rawie Mazowieckiej (województwo Łódzkie), współzałożyciel tamtejszego składu Liragitacja.

Jest współzałożycielem polskiej edycji Hip Hop Subway Series, będącym przeniesieniem na warszawskie realia pomysłu Terry'ego Kid Lucky'iego Lewisa z Nowego Jorku polegającym na regularnych spotkaniach wokalistów z różnych kręgów aby połączyć swoje style we wspólnych, spontanicznych jam session na stacjach metra i bezpośrednio w jego wagonach. Jest także członkiem większej ekipy beatbox'owej Bombing Crew, z którą aktywnie gra koncerty na terenie całej Polski.

Jako beatboxer nie tylko brał udział w wielu bitwach na dźwięki z pewnymi sukcesami, ale również nagrywał beatbox w studiu do różnych produkcji hip-hop'owych. Poniżej lista ważniejszych osiągnięć :

- Bitwa o Moher 2012 - 1 miejsce
- Szacun na Dzielni Vol. 2 - 3-4 miejsce
- III eliminacje WBW Beatbox Battle 2010 - 2 miejsce
- II eliminacje WBW Beatbox Battle 2010 - 3-4 miejsce
- I eliminacje WBW Beatbox Battle 2010 - 2 miejsce

W 2013 roku Sughar stał się częścią ekipy HAOS, powstałej w wyniku ukazania się wspólnego albumu O.S.T.R.'a i Hadesa o tym samym tytule i aktywnie brał udział w jego trasie koncertowej jako support oraz hypeman/beatboxer odwiedzając przy tym ponad 25 miast w całej Polsce. W związku z udziałem w niej znalazł się również na limitowanym remixie singla "Rap na Osiedlu" wydanym na winylu przez Asfalt Records.

afterparty:

Dj Kebs
Dj Grubaz
Dj Enes

+ goście"

Co? KONCERT PREMIEROWY RH- (HADES /RAK RACZEJ) feat. PIH, SIWERS, SENSI, SARIUS, BIAK, SUGHAR oraz DJ KEBS
Gdzie? Czarny Rynek - ul. Solec 18, Warszawa
Kiedy? 31.01 , 21:00
Wjazd?
BILETY: 20 PLN (lista facebook którą zamykamy 31.01 o godz. 18.00)
25 PLN (bez listy)
Linki:


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz