środa, 29 stycznia 2014

30.01 Poznań: Poznańska premiera filmu "Tylas Snowboarder" by EL POLAKO @ Opcja

Śnieżnie i extremalnie na jutrzejszy seans filmowy zaprasza Szpadyzor Records. "Tylas Snowboarder" czyli zajawkowo o snowboardzie - w planie pokaz filmu, rozmowa z reżyserem i tytułowym bohaterem Tylasem. Ćpaj sport, sprawdzaj video, obudź w sobie samuraja i ruszaj na film do klubu Opcja.

 

"EL POLAKO oraz Klub Opcja zapraszają na poznańską premierę filmu TYLAS SNOWBOARDER! W planie pokaz filmu oraz rozmowa z reżyserem filmu i głównym bohaterem, czyli naszym przyjacielem TYLASEM!


Film powstał dzięki determinacji i pasji dwojga ludzi, Tomasza Tylki - tytułowego TYLASA oraz Michała Jarczyka (mxStudio Filmowe) - filmowca podejmującego extremalne wyzwania. Obraz opowiada o zajawie jaką jest snowboard o walce z własnymi słabościami, strachem i bólem. Produkcja trwała od lutego do lipca 2013 roku i pochłonęła 30 dni zdjęciowych w trzech krajach, zaawansowana technicznie filmowa kamera uwieczniła triki Tylasa w dziesięciokrotnym spowolnieniu.

Swoją obecność na wydarzeniu już potwierdził Tylas oraz Michał - reżyser i realizator filmu. Będzie można pogadać z chłopakami osobiście i być może wypić kilka szotów na barze:)"

Co? Premiera filmu "Tylas Snowboarder"
Gdzie? Klub Opcja - ul. Półwiejska, Poznań
Kiedy? 30.01.2014, godzina 20:30
Wjazd? free
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz