piątek, 3 stycznia 2014

22.01 Warszawa: Evidence & Alchemist (Step Brothers), Pelson / Włodi / W.E.N.A. / DjB @ 1500m2

22 stycznia do warszawskiego klubu 1500m2 zawita Evidence wraz Alchemistem, na jednej scenie z Pelsonem, Włodim, W.E.N.Ą i Dj B zagrają swój występ. Stołeczny koncert panów będzie częścią ich europejskiej trasy koncertowej promującej album Step Brothers "Lord Steppington".


"Live2Listen ma przylemność zaprosić Was na jedyny i pierwszy koncert w Polsce Evidence & Alchemist'a (Step Brothers).

Koncert odbędzie się 22 stycznia [środa] w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia.

Evidence i Alchemist współpracują ze sobą od wielu lat. Efekty ich działalności znamy zarówno z płyt Dilated Peoples jak i solowych projektów obu panów. W 2008 roku pojawił się świetnie przyjęty track 'So Fresh [Step Brothers]'


Teraz Evidence & Alchemist szykują się do wypuszczenia wspólnej płyty, album 'Lord Steppington' zawiera 14 nowych numerów. Gościnnie udzielili się na nim Styles P, Oh No, Action Bronson czy Roc Marciano. Materiał promuje singlowy klip 'Step Masters'


Warszawski koncert jest częścią europejskiej trasy zapowiadającej wspólny album chłopaków. Podczas styczniowego tour'u Step Brothers odwiedzą również Amsterdam, Ateny czy Frankfurt.
Album 'Lord Steppington' swoją premierę będzie miał w przeddzień warszawskiego koncertu.

Podczas występu z pewnością usłyszymy materiał z najnowszej płyty, ale nie powinno zabraknąć również starszych numerów. Nie tak dawno swoje show w Warszawie zaprezentował Alchemist -wszyscy pamiętamy koncert Dilated Peoples na Warsaw Challenge w 2008 roku. Pora sprawdzić energię jaką dadzą połączone siły Evidence'a i Alchemist'a.
'Paliłem jointy z Mobb Deep i z Alchemistem, z Dilated Peoples mieliśmy wspólny występ'-Pelson feat. Grizzlee - Sen na jawie

Przed występem gości zza Oceanu wystąpią dodatkowo Pelson, Włodi, W.E.N.A. i Dj B. Jest to czwórka oczywiście nie przypadkowa - wszystkich łączy zajawka na twórczość Step Brothers. Będzie więc dodatkowa okazja by sprawdzić również warszawski styl.


Z pewnością usłyszymy niedawno wypuszczony singiel 'T&T' promujący nowy album Włodiego, do którego bit wyprodukował Evidence.
Będzie też szansa sprawdzić wspólne numery całej trójki."

Co? Evidence & Alchemist (Step Brothers), Pelson / Włodi / W.E.N.A. / DjB @ 1500m2
Gdzie? 1500m2 - ul. Solec 18, Warszawa
Kiedy? 22.01 , 20:00
Wjazd?
Bilety w cenie:35/45 oraz 55pln w dniu koncertu.
*przedsprzedaż biletów od 7.01(wtorek)
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz