środa, 29 stycznia 2014

2.02 Warszawa: DZIEŃ OTWARTY SPINLAB !

SPINLAB open day - kolejna szansa na wejście i zapoznanie się ze spinlabową kadrą nauczycielską oraz testing zaplecza sprzętowego. Wszystkim muzycznym fanatykom polecamy odnotować w kalendarzu datę 2 lutego.


"Zapraszamy na dzień otwarty SPINLAB DJ SCHOOL, szkoły DJ-skiej i miejsca przyjaznego wszystkim chcącym zgłębiać tajniki DJ-ingu, turntablismu, produkcji i kontroleryzmu.

Założycielami i prowadzącymi SPINLAB są DJ-e KEBS oraz FALCON1. Jest to inicjatywa, mająca na celu wymianę informacji i doświadczeń w zakresie szeroko pojętej sztuki DJ'ingu i produkcji muzycznej. Szkoła, warsztaty, prezentacje, wypożyczalnia, testy sprzętu, doradztwo, skrecz sesje, jamy, imprezy, branżowa gadka - to właśnie my.

Mieścimy się przy ulicy Solec 18/20 lok.13a (nad klubem 1500m2).

W niedzielę, 2 lutego, do Waszej dyspozycji będzie całe nasze zaplecze sprzętowe i "nauczycielskie". Tym razem nie organizujemy pokazowych lekcji. Po prostu przyjdź, a my zajmiemy resztą.

Czekamy na Was - chcemy, aby to miejsce tworzone było również przez wszystkich ludzi z zajawką na DJ-ing i produkcję, niezależnie od upodobań muzycznych."

Co? DZIEŃ OTWARTY SPINLAB !
Gdzie? SPINLAB - ul. Solec 18/20, Warszawa
Kiedy? 2.02 , 12-16
Wjazd? free
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz