wtorek, 14 stycznia 2014

18.01 Wrocław: Invazja Skip Proof Scratchers vol. 13 - scratch sesja, Turbulencja

Skip Proof Scratchers zaprasza na comiesięczną, trzynastą sesję skreczową do wrocławskiej Turbulencji. Jamowanie przy akompaniamencie żywych instrumentów - skrecz, beatjuggling, beatbox - to i wiele więcej już 18 stycznia. After zagrają dla Was Dj Klimat, Skipless & Endless.


"Witamy was, my skromni skreczerzy i turntabliści ze stolicy dolnego śląska. Jak co miesiąc spotykamy się, niczym na śniadaniu u Tifaniego, aby zaczerpnąć odpoczynku od pędzącego świata przepełnionego technologią, serato i niezdrowym jedzeniem i dojechać gramofony. Oczywiście na skreczu. Opcja w tej edycji jest wyjątkowa, chcemy odbiec od standardowych skrecz sesji i wnieść trochę świeżości do tego typu inicjatyw. Postanowiliśmy, że potowarzyszą nam żywe instrumenty, zamiast looperów, które każdy słucha w domu. Zapowiada się więc rasowy jam. JAK MACIE JAKIŚ MUZYKÓW, KTÓRZY GRAJĄ NA CZYMKOLWIEK, OD TAMBURYNA PRZEZ TRÓJKĄT NA PERKUSJI SKOŃCZYWSZY - dawać ich do nas, wiemy co z nimi zrobić. O wiele przyjemniej skreczuje się do tego, niż stęchłych podkładów z kompa. A dla ziomków muzyków też będzie to nowość. O podłączenie wszystkiego zadba Charlie. Nie zabraknie także jamu drumming - skrecz, sekcji MPC z Borynem na pokładzie i 6 pro zestawów do pro skreczu! Showcase'y też idą razem z nami (beatjuggling, beatbox).

OK, teraz powiemy co jest grane jeżeli chodzi o sprzęt:
-gramofony: 4x technics 1200, 2xstanton t.150
-miksery: vestax 07, 3x vestax 08, pioneer t-1

Fajnie jakby ktoś przyniósł jeszcze mikser, battle-breaki, igły, kable i kobiety. Głównie zależy nam na mikserze.

TAX: FREE

Do 22:00 ciśniemy skrecze (od 14:00 to 8h wychodzi) i robimy showcase'y, a potem SPS gra bibkę zachowaną w hip-hopowo-funkowym klimacie z Klimatem, Skiplessem i Endlessem.

PEACE PPL!

Nie zapomnijcie o muzykach!"

Co? Invazja Skip Proof Scratchers vol. 13 - scratch sesja
Gdzie? Turbulencja - Pl. Teatralny 1, Wrocław
Kiedy? 18.01 , 14:00
Wjazd? free
Linki: 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz