środa, 15 stycznia 2014

16.01 Warszawa: Badd Dutty Jamaican Party

Od 16 stycznia startuje nowy cykl imprez w Klubie Mandala w Warszawie. Co czwartek macie okazję bawić się za darmo przy reggae, jungle i dancehallu. O muzyczną oprawę zadbają Ras Junior i Szprancyl / Badd Dutty Sound. 


"Nowy cykl imprez w jamajskim stylu!
W każdy czwartek duża porcja dancehallu, reggae i jungle.
Za dekami :
Badd Dutty Sound (Ras Junior & Szprancyl).

♫♪ Ras Junior ♫♪
Od 2001 roku wraz z DJ'em Cannabichronic'iem oraz DJ'em Sim'em tworzy kolektyw LOBBY THC Końskie. W 2003 roku nagrał swój pierwszy mixtape DA REAL THING osadzony w klimatach reggae/ragga. Grał na siódmych oraz ósmych Urodzinach MAD CREW, uczestniczył także w Konkursie Idea Pop w Poznaniu, oraz brał udział w imprezie Callsberg Villige Festiwal na Helu latem 2005. Na imprezach występował wspólnie z takim DJ'ami, zespołami, MC oraz soundsystemami jak: DJ Feelx, DJ Bart, DJ Mini, DJ Ramone, DJ VIP, DJ Osa, DJ Leo, DJ Maziq, Gutek, Vienio & Pele,
Tede, Borixon, Nowator, MC White, MC Globus, MC Maniac, Soundkail, Punkt Widzenia, Bassmedium Soundsystem, Dreadsquad Soundsystem, RICODEH Soundsystem, Zjednoczenie Soundsystem, Selekta Soundsystem, Power of Trinity, Maleo Reggae Rockers. Obecnie mieszka w Warszawie gdzie promuje jamajską muzykę.

http://www.mixcloud.com/rasjunior/

https://soundcloud.com/czerwinskikrzysztof

https://myspace.com/rasjunior27

https://www.youtube.com/watch?v=QgSOwsOcCS8

♫♪ Szprancyl Szalony Nawijacz ♫♪

Nawijaniem nakręcony od wielu lat, lubi hip hop, kocha raggamuffin i dancehall. Uwielbia wszelkie formy improwizacji. Przyznaje że wielką inspiracją jest dla niego Vavamuffin i Pablopavo, co daje się usłyszeć podczas imprez gdy spontanicznie freestyluje. Do Warszawy przybył w 2010 roku. Od tej pory stara się intensywnie udzielać na muzycznej scenie. Na swoim koncie ma EP-kę "Siedem Prac Szprancyla" oraz wiele luźnych kawałków. Brał udział w letnich festiwalach reggae m.in. dwukrotnie wystąpił na Reggaelandzie w Płocku. W Warszawie występował podczas najważniejszych imprez reggae/dancehall/raggamuffin, z najciekawszymi postaciami warszawskiej reggaesceny.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz