poniedziałek, 6 stycznia 2014

11.01 Warszawa: Rasmentalism "Za młodzi na Heroda" RELEASE PARTY

Rasmentalism zaprasza na koncert promujący album "Za młodzi na Heroda", który odbędzie się 11 stycznia w Cafe Kulturalna. Za deckami mistrzowie w swoim fachu: Emade, Panda, Falcon1, Jedynak. Bonusowo swój set zaprezentuje Tytus / Asfalt Records Boss. Podczas imprezy będziecie mogli podziwiać wystawę prac Forina "4 okładki, 4 płyty, 4 dni".


"Czekaliśmy długo, żeby Wam to zagrać. Wracamy po długiej przerwie! Nie tylko z nową płytą, ale też z nowym repertuarem koncertowym (jak to poważnie brzmi!). W składzie Ras, Ment i Tort zagramy to co umiemy najlepiej. Będziemy "za młodzi na Heroda", odwiedzimy pewien "hotel trzygwiazdkowy", pokażemy "duże rzeczy", cały czas mając za cel - "dobrą muzyka i ładne życie".

Tego wieczoru będziecie mogli kupić po raz pierwszy koszulki związane z nową płytą. Specjalnie ustawione stoisko asfaltshop.pl gwarantuje najniższą, promocyjną cenę. Poza teesami, do nabycia wiele płyt z katalogu Asfaltshopu za okazyjną stawkę. Dla pierwszych 200 osób niespodzianka przy wejściu do klubu.

Przestrzeń holu wypełnią prace Forina, który zaprezentuje po raz pierwszy w Warszawie projekt "4 okładki, 4 płyty, 4 dni". Dodatkowo okładka płyty "Za młodzi na Heroda" w rozmiarze XXL.

Z okazji imprezy premierowej zaprosiliśmy wielu naszych bliskich ziomów, którzy towarzyszyli nam przez kilka lat rapowych wojaży. Spodziewajcie się gości na scenie, przy barze... no i stage diving może?

Za gramofonami:
Emade (Asfalt Records)
Dj Panda (Koka Beats)
Falcon1 (Spinlab)
Jedynak (S1 Warsaw)

+ pierwszy dj set Tytusa (Asfalt Records BOSS)"

Co? Rasmentalism "Za młodzi na Heroda" RELEASE PARTY
Gdzie? Cafe Kulturalna - Pl. Defilad 1, Warszawa
Kiedy? 11.01 , 22:00
Wjazd? Bilety w cenie 25 zł do kupienia stacjonanie w "VETERAN" SHOP & GALLERY (Mokotowska 24). W dniu koncertu 30 zł na bramce w klubie.
>> WEJŚCIE TYLKO 18+ <<
Linki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz