wtorek, 3 grudnia 2013

TAKA AKCJA! czyli ogarniamy prezenty dla małych pacjentów Instytutu Matki i Dziecka

Znajomi znajomych ogarniają świąteczną akcję wsparcia dla dzieci będących pod opieką Instytutu Matki i Dziecka. Patronujemy i wspieramy - do 19 grudnia zbieramy fanty dla najmłodszych: zabawki, gry, kredki, flamastry, vlepki, naklejki... Wszystkich chętnych do udzielenia mikołajowego wsparcia chorym dzieciom prosimy o kontakt: rybarczyk.monika@gmail.com , weber.karolina1@gmail.com.


"Kochani!
Nie da się ukryć - za chwilę Mikołaj z reklamy Coca-Coli zasiedli bloki reklamowe, Kevin znów zostanie sam w domu, a we wszystkich sklepach George Michael po raz kolejny będzie wspominał zeszłoroczne święta...

To jest czas na zrobienie czegoś fajnego! Maluchy z Instytutu Matki i Dziecka codziennie mierzą się z okropnymi choróbskami, dzielnie stawiają im czoła, ale też bardzo potrzebują wsparcia. Ogarnijmy temat i zróbmy dla nich PACZKĘ Z PREZENTAMI! Każdy może dorzucić jakąś rzecz, a to, co uzbieramy, podarujemy dzieciakom z Kliniki Pediatrii, Kliniki Neurologii i Kliniki Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka. To nie muszą być rzeczy z górnych pozycji listów do świętego Mikołaja. Potrzebujemy:

- książek, kredek, bloków rysunkowych
- farb, flamastrów, kolorowych naklejek
- używanych zabawek, gier planszowych
- baniek mydlanych :)
- klocków, pluszaków
- malowanek
- i tego, co wam tylko wpadnie do głowy :)

Niech każdy z nas poszpera w swoich starych zabawkach albo kupi coś drobnego i jak zbierzemy to wszystko razem, dzieciaki będą miały frajdę :) Kontaktujcie się z nami:

Ryba: 533 525 300, rybarczyk.monika@gmail.com
Web: 792 884 487, weber.karolina1@gmail.com
Powiemy Wam gdzie można zostawić prezent/odbierzemy prezent od Was (dojedziemy wszędzie, nie martwcie się o swój cenny czas:)/opowiemy o szczegółach akcji

Paczka powinna znaleźć się pod choinką kilka dni przed świętami, więc prezenty zbieramy do 19 GRUDNIA!"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz